Обігравали Барселону і на Камп Ноу. Топ-5 камбеків Ліверпуля в Лізі чемпіонів (відео)

15.05.2019 14:04
Виділяємо найяскравіші вольові результати англійського Ліверпуля за всю історію виступів команди в Лізі чемпіонів У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів червоні провернули вражаючий камбек в дуелі з Барселоною. Після виїзних 0: 3 англійці на своєму полі перемогли з рахунком 4: 0. У складі мерсисайдців дублями відзначилися Дивока орігамі і Жоржина Вейналдум. Користуючись нагодою, ми вирішили згадати інші вольові успіхи англійської команди в Лізі чемпіонів. https://www.dailymotion.com/video/x77oycf ЛЧ-2002/03. 1-й груповий етап. Базель - Ліверпуль - 3:3 В останньому турі мерсисайдців потрібна була перемога над основним конкурентом, але після першого тайму вони «горіли» 0: 3. У другій половині Денні Мерфі, Володимир Шміцер і Майкл Оуен оформіліі камбек, але четвертий м'яч гостям забити так і не вдалося. В результаті Базель вийшов з групи, а Ліверпуль опустився в Кубок УЄФА, де дійшов до 1/4 фіналу. https://www.youtube.com/watch?v=o5Raw8lSpyg ЛЧ-2004/05. Груповий етап. Ліверпуль - Олімпіакос - 3:1 І знову в останньому турі в квартеті мерсисайдців потрібно було обіграти прямого конкурента. Греки відкрили рахунок в першому таймі, а відразу після перерви встановив паритет Флоран Сінама-Понголь. На 80-х хвилинах англійці забили два «прохідних» голи зусиллями Нілу Меллора і Стівена Джеррарда. У підсумку обидві команди набрали по 10 очок, але за додатковими показниками друге місце зайняв Ліверпуль. https://www.youtube.com/watch?v=eNZXG7O1xrY ЛЧ-2004/05. Фінал. Мілан - Ліверпуль - 3: 3 (пен. 2: 3) У плей-офф червоні по черзі викинули за борт Байєр, Ювентус і Челсі, а у вирішальній стадії вийшли на Мілан. Стамбульський фінал англійців та італійців став одним з найбільш епічних в історії. Після першого тайму англійці програвали 0: 3, але знайшли в собі сили на камбек. Зрівнявши рахунок в основний час зусиллями Джеррарда, Шміцера і Хабі Алонсо, мерсисайдці дісталися до серії пенальті, де головним героєм став Єжи Дудек. https://www.youtube.com/watch?v=EwlIxqstETU ЛЧ-2006/07. 1/8 фіналу. Барселона - Ліверпуль - 1:2 Посівши перше місце в групі, в плей-офф англійці відразу жепопалі на чинного чемпіона. Господарі Камп Ноу відкрили рахунок на початку поєдинку - відзначився Деку. Але ще в першому таймі Крейг Белламі відквитав цей м'яч, а під кінець зустрічі Йон Арне Ріїсе приніс гостям вольову перемогу. На Енфілді Ліверпуль програв 0: 1, але пройшов далі. У підсумку команда дісталася до фіналу, де нарвалася на реванш від Мілана. https://www.youtube.com/watch?v=7E2yxrDVfHU ЛЧ-2007/08. 1/4 фіналу. Ліверпуль - Арсенал - 4:2 Одне з численних англійських дербі тих час подарувало шквал емоцій. Перший матч в Лондоні завершився нічиєю 1: 1, а на Енфілді відкрив рахунок канонір Абу Діабі. Пізніше Самі Гююпя і Фернандо Торрес вивели господарів вперед, але 84-й хвилині Еммануель Адебайор встановив паритет. За виїзним голам далі проходив Арсенал, але в кінцівці червоні вичавили з себе вирішальні м'ячі. Спочатку Джеррард реалізував пенальті, а потім добив опонентів Райан Бабел. На жаль для Ліверпуля, в наступному раунді команда не менш драматично програла Челсі. https://www.youtube.com/watch?v=Iy9ybFPoYcY Володимир Сержао

Контрольне доказ від англійців. Чому нинішній розіграш Ліги чемпіонів - особливий?

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)