Обнулення Олександрії та Десни. Рекордні гольові серії команд УПЛ в чемпіонаті

16.09.2020 14:04
Вивчаємо рекордні гольові серії кожного учасника УПЛ-2020/21 в чемпіонатах України

Минай перервав рекордну серію Олександрії. фото fco.com.ua

За підсумками другого туру національної першості перервалися відразу дві рекордні серії, інформує офіційний сайт УПЛ. Олександрія програла міна 0: 1 і перервала 18-матчеву результативну смугу. після «Нулевки» з Динамо завершився і забивний серіал Десни, нарахували 14 поєдинків. Серед цьогорічних учасників еліти найдовша серія в активі Шахтаря - в 2015-17 роках гірники забивали в 53-х матчах поспіль. За цей період вони забили 135 м'ячів. Далі розташовується Динамо, у якого два «Стріка» по 29 поєдинків. На третьому місці знаходиться яка щойно завершилася смуга Олександрії. Відзначимо, що у деяких команд клубні рекордні гольові серії зараз активні. Це Колос, який забиває п'ять матчів поспіль, а також дебютанти вищого дивізіону Минай і Рух, оформивши свої перші м'ячі на цьому рівні. Можна виділити і Львів, у якого п'ять серій по чотири результативних поєдинку. Рекордні гольові серії команд УПЛ-2020/21 в чемпіонатах України