Новий тренер і гра в більшості не вберегли Львів від розгрому в матчі з Динамо

03.11.2019 17:56
Київське Динамо впевнено обіграло Львів на своєму полі в поєдинку 13-го туру чемпіонату України

Після незрозумілої нічиєї з Карпатами (1:1) Динамо реабілітувалося перед фанатами, вибивши в Кубку України Шахтар (2:1). Тепер же біло-сині зустрічалися з йдуть на останньому місці в чемпіонаті Львовом. Городяни в мід-уїк програли міна (0:2), після чого позбулися свого тренера Володимира Мазяра. Тому команду гостей на матч на НСК Олімпійський виводив вже Андрій Березовчук, який увійшов в штаб Єгіше Мелікяна. У порівнянні з кубковою грою Олексій Михайличенко зробив чотири зміни, які, в основному, стосувалися групи атаки. Без ротації в умовах щільного графіка матчів наставнику киян ніяк не обійтися. Додамо, що у Динамо в лазареті залишаються Бойко, Бурда, Кадар і Буяльський, а Шепелєв не міг грати проти Львова через дискваліфікацію. Біло-сині зі старту притиснули суперника до його штрафний і забили швидкий м'яч. Миколенко виконав фірмовий крос, який замкнув Шапаренко, який оформив перший гол в сезоні. Микола продовжував проявляти активність, але такі його спроби були вже не настільки небезпечними. Львів практично нічим не відповідав господарям, а на 30-й хвилині Приймак «привіз» пенальті в свої ворота. Циганков переграв САРНАВСЬКИЙ з «точки», забивши свій п'ятий гол у нинішньому чемпіонаті. За рахунку 2: 0 вирішив внести інтригу в поєдинок Сидорчук, який заробив дурне видалення під кінець першого тайму. Попов забив у другому матчі поспіль Вдесятьох Динамо атакувало не настільки активно, але спокійно стримувало всі спроби львів'ян дістатися до володінь Бущана. У другому таймі САРНАВСЬКИЙ довелося попрацювати після ударів де Піни і Шапаренко, але все ж кіперу довелося витягувати м'яч із сітки знову. На 82-й хвилині активний в другому таймі Караваєв вивів на ударну позицію Циганкова, постріл якого Богдан відбив, але з добиванням Бесєдіна вже не впорався. Артему для голу вистачило всього 15-ти наданих тренером хвилин ігрового часу. А в додатковий час у другому матчі поспіль забив Попов, який здорово зорієнтувався після кутового. Черговий класний перформанс від Дениса. Динамо здобуло перемогу з великим рахунком і повернуло собі другу позицію в турнірній таблиці. Тепер кияни в гарному настрої готуватимуться до матчу Ліги Європи проти Копенгагена. Динамо - Львів — 4:0 (2:0) Голи: Шапаренко (10, Миколенко), Циганков (30, пенальті), Бесєдін (82), Попов (90 + 1, Вербич). На 35-й хвилині вилучений Сидорчук (Д). Динамо: Бущан - Караваєв, Попов, Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Гармаш (Андрієвський, 83) - Циганков, Шапаренко, де Пена (Бесєдін, 77) - Сіль (Вербич, 46). Львів: Сарнавський - Татарка - Борзенко, Приймак, Гончар - Сабіно, Мартан, Братков (Педро, 46) - Шина (Філіпе, 85), Богунов (Велвес, 71), Пернамбуко. Попереджені: Сидорчук - Приймак, Мартан, Гончар.