Микола Морозюк допоміг Різеспор вдало стартувати в чемпіонаті Туреччини

17.08.2019 20:09
Український захисник Микола Морозюк допоміг своєму Різеспор здобути перемогу в стартовому турі турецької Суперліги Український захисник Микола Морозюк вийшов в стартовому складі Різеспор на виїзний поєдинок 1-го туру чемпіонату Туреччини з Гечлербірлігі. У першому таймі забитих м'ячів глядачі не побачили, а ось господарі залишилися вдесятьох. На 40-й хвилині другу жовту картку отримав Флавіо Рамос. І треба відзначити, що своїм чисельною перевагою Морозюк з партнерами зуміли скористатися. На 66-й хвилині хорватський захисник чорноморських яструбів Даріо Мельняк забив єдиний м'яч у цій зустрічі. 1: 0 - перемога Різеспор. Сам Микола результативними діями не відзначився. У наступному турі підопічні Окана Бурук буде приймати Сівасспор Сергія Рибалки.

Повернення в минуле століття. Унікальні для українського футболу нічиї Динамо (відео)