Незабитий пенальті не дозволив Зінченку з партнерами зробити суперкамбек

15.05.2022 17:56

Повноцінного протистояння Зінченка – Ярмоленка у чемпіонаті Англії не вийшло

У передостанньому, 37-му, турі першості Англії Вест Хем Андрія Ярмоленка приймав Манчестер Сіті Олександра Зінченка. На жаль, українського протистояння не вийшло – Зінченко відіграв весь матч, а Ярмоленко майже весь його провів на лаві запасних та з'явився лише на п'ятій компенсованій хвилині другого тайму. Результативними діями наші співвітчизники не відзначились.

Сам поєдинок вийшов дуже видовищним. Після першого тайму «молотобійці» вели з рахунком 2:0, однак після перерви гості змогли відігратися. Більше того, вони могли вирвати перемогу, але Ріяд Марез на 86-й хвилині не реалізував пенальті.

Зрештою, нічия 2:2. Манчестер Сіті набрав 90 очок і продовжує лідирувати, випереджаючи Ліверпуль на чотири пункти. Щоправда, у підопічних Юргена Клоппа грає у запасі.