Неприємна історія для Гвардіоли. Поразки МанСіті з рахунку 2: 0 в нашому столітті (відео)

01.01.2020 18:10
Згадуємо все поєдинки Манчестер Сіті в XXI столітті, в яких команда програвала з рахунку 2: 0 на свою користь

Хосепу Гвардіолі непросто змиритися з такою поразкою.

На Boxing Day городяни поступилися Вулверхемптону в багатому на події матчі. В результаті раннього видалення Едерсона Сіті залишився вдесятьох, після чого Рахім Стерлінг своїм дублем приніс команді комфортну перевагу. Однак до кінця матчу Вовки перевернули хід поєдинку завдяки голам Адами Траоре, Рауля Хіменеса і Метта Доерті. Як підсумок - 3: 2 на користь господарів. https://www.youtube.com/watch?v=qXwru3AspFc Як з'ясувалося, це лише четвертий випадок в тренерській кар'єрі Хосепа Гвардіоли, коли його підопічні поступалися, незважаючи на перевагу в два м'ячі. При цьому в Барселоні і Баварії іспанський фахівець терпів по одному такому фіаско, а в Манчестері - вже два. Нижче ми поговоримо про всіх програші Голубого місяця в XXI столітті з рахунку 2: 0. АПЛ-2007/08. МанСіті - Фулхем - 2:3 На той момент манчестерці ще вважалися середняками, так що поразка від борця за виживання не можна назвати сенсацією. Дивує те, що Сіті розвалився за останні 20 хвилин матчу, хоча вів після голів Стівена Айрленда і Бенджані. Однак дубль Дьомансі Камара і точний удар Денні Мерфі принесли лондонцям вольовий успіх. У тому сезоні городяни в результаті стали дев'ятими в Прем'єр-лізі. https://www.youtube.com/watch?v=hggAejg9S6g АПЛ-2008/09. МанСіті - Ліверпуль - 2:3 У 2008-му Сіті поступився і майбутньому срібному призеру чемпіонату, знову програвши з 2: 0 на своєму полі. Перший гол забив Айрленд, а другий зі штрафного поклав Хав'єр Гаррідо, але червоні врятувалися в другому таймі. Спочатку Фернандо Торрес двома точними ударами встановив паритет, а на 92-й доданій хвилині три очки Ліверпулю приніс Дірк Кейт. Цього разу сезон в АПЛ манчестерці завершили на 10-му рядку. https://www.youtube.com/watch?v=L_tPi7D1MEs Суперкубок Англії-2011. МЮ - МанСіті - 3:2 На початку декади небесно-блакитні зміцніли і почали показувати високі результати. Сіті пробився в Суперкубок вперше за 40 років, ставши переможцем Кубка Англії. Підопічні Роберто Манчіні оформили два голи незадовго до перерви - відзначилися Джолеон Лескотт і Едін Джеко. Але в другій половині зустрічі Кріс Смоллінг і Нані досить швидко встановили паритет, а в компенсований час португалець приніс МЮ трофей. https://www.youtube.com/watch?v=vn-HzJYTeQg АПЛ-2017/18. МанСіті - МЮ - 2:3 У позаминулому сезоні городяни вперше при Гвардіолі взяли чемпіонство, набравши вражаючі 100 очок. Юнайтед вдалося нанести сусідам одне з двох поразок у чемпіонаті в матчі 33-го туру, який вже нічого не значив. Венсан Компані та Ілкай Гюндоган в першому таймі вивели Сіті вперед, але господарі рано розслабилися. У другій половині Поль Погба зробив дубль, а Смоллінг забив переможний м'яч. В результаті Дияволи ненадовго відстрочили чемпіонство підопічних Пепа. https://www.youtube.com/watch?v=r11kyLOD4G0 Володимир Сержао