Непереможний. Всі фінали в тренерській кар'єрі Зінедіна Зідана (відео)

12.05.2018 10:58
Згадуємо все вирішальні поєдинки в тренерській кар'єрі французького фахівця
Реала

Фото East News

Мадридський Реал в 16-й раз в історії дістався до фіналу Ліги чемпіонів. І тричі до цієї стадії головного єврокубка вершкових доводив саме Зінедін Зідан. Француз поки що виграє всі Ліги чемпіонів, в яких бере участь в якості тренера, і має хороші шанси продовжити серію до трьох вікторій поспіль. Кажуть, що Зідан - везунчик. З цим твердженням можна було б посперечатися, але давайте краще звернемося до статистики. А вона говорить, що легендарний футболіст в перебуванні тренером не програв жодного фіналу! ЛЧ-2015/16. Реал - Атлетіко - 1: 1 (пен. 5: 3) Підібравши Реал в розібраному стані, Зізу за півсезону зробив з мадридців кращий клуб Європи. По дорозі до титулу був камбек в дуелі з Вольфсбургом, нервові поєдинки з МанСіті і, нарешті, фінал проти спраглого помсти Атлетіко. Першим забив Серхіо Рамос, на що своїм точним ударом під кінець зустрічі відповів Яннік Феррейра Карраско. Могли матрацники і перемогти в основний час, реалізуй Антуан Грізманн пенальті. А в серії 11-метрових сильнішим виявився Королівський клуб і взяв кубок, після чого Зідан отримав «карт-бланш» від керівництва. https://www.youtube.com/watch?v=vqlvCJG6rGM Суперкубок УЄФА-2016. Реал - Севілья - 3:2 Черговий «відскік» з голом Рамоса на останніх хвилинах. У дуелі з переможцями Ліги Європи вперед вершкових вивів Марко Асенсио, проте голи Франка Васкеса і Євгена Коноплянки перевернули все з ніг на голову. Проте, на 93-й хвилині капітан мадридців відновив паритет, а в самій кінцівці овертайму Даніель Карвахаль після сольного проходу приніс черговий трофей своєму клубу. https://www.youtube.com/watch?v=MBWJguVfg3c Клубний чемпіонат світу-2016. Касима Антлерс - Реал - 2: 4 (у дод. Час) Не сама переконлива перемога в історії бланкос. В основний час за Реал забили Карім Бензема і Кріштіану Роналду, на що дублем відповів Гаку Сібасакі. Лише в додатковий час Мадрид за звичкою дотиснув опонентів, а ще два м'ячі на свій рахунок записав CR7. https://www.youtube.com/watch?v=i6VJ75D3O8k ЛЧ-2016/17. Реал - Ювентус - 4:1 Француз став першим тренером, якому вдалося виграти дві Ліги чемпіонів поспіль. У Кардіффі в першому таймі забив Роналду, але приголомшливим ударом через себе рахунок зрівняв Маріо Манджукич. Проте в другій половині зустрічі Реал смів опонентів - дубль оформив Крірі, відзначилися Каземіро і Асенсио. https://www.youtube.com/watch?v=68KznlMnieI Суперкубок Іспанії-2017. Барселона - Реал - 1: 5 (1: 3, 0: 2) Один з кращих вистав мадридців в Ель-Класико. Обидва матчі вершкові провели на високому рівні і здорово виглядали на тлі Барселони. На Камп Ноу бланкос перемогли з рахунком 3: 1, а гол Роналду вийшов приголомшливим. Ще одним героєм Суперкубка став Асенсио, який забив шикарні м'ячі в обох поєдинках. https://www.youtube.com/watch?v=_GhRLHlsTsE https://www.youtube.com/watch?v=kkJ1a779P48 Суперкубок УЄФА-2017. Реал - МЮ - 2:1 Навіть без Роналду в основному складі вершкові взяли верх над підопічними Жозе Моуріньо. За Мадрид забили Каземіро і Іско, на що Дияволи відповіли голом Ромелу Лукаку. Реал не без проблем утримав переможний рахунок, а Зідан разом з командою взяв другий Суперкубок УЄФА поспіль. https://www.youtube.com/watch?v=-lVvf2viQrQ Клубний чемпіонат світу-2017. Реал - Греміо - 1:0 Королівський клуб знову вирішив особливо не напружуватися і показав не найкращу гру на чемпіонаті. Ледве обігравши Аль-Джазіру, в фіналі мадридці мінімально перемогли Греміо. Єдиний м'яч ударом зі штрафного провів все той же Роналду. Цей трофей став для Реала п'ятим за 2017 рік. https://www.youtube.com/watch?v=KnMPemdm-iA Володимир Сержао

У фанатів Ліверпуля є привід нервувати. Всі фінали в кар'єрі Юргена Клоппа (відео)