Німці виграють не завжди. Головні провали в історії збірної Німеччини

Згадуємо найнеприємніші сторінки історії однієї з найсильніших національних збірних світу

фото dfb.de

У середу Німеччина в третьому турі групового етапу ЧС-2018 сенсаційно програла команді Республіки Кореї (0: 2). У підсумку в плей-офф пройшли Швеція і Мексика, а бундестім з трьома набраними очками посіла останню сходинку в квартеті. Німеччина вперше в історії на вийшла з групи на чемпіонаті світу. У зв'язку з несподіваним провалом німецької збірної пропонуємо вам згадати інші неприємні епізоди в історії чорно-червоно-жовтих. ЧС-1938. 1/8 фіналу Посівши третє місце на попередньому мундіалі, в 1938 році Німеччина вилетіла на старті. Перший поєдинок проти Швейцарії завершився нічиєю 1: 1, а перегравання залишилася за альпійської командою. Німці вели 2: 0 по ходу першого тайму, але потім розсипалися і пропустили чотири голи. До червня 2018 го цей виступ залишалося гіршим для Німеччини на світових форумах. ЧС-1978. 2-й груповий етап Діючі чемпіони світу посіли друге місце в першому груповому етапі. У наступному раунді після нічиїх з Голландією (2: 2) і Італією (0: 0) команда зберігали шанси і на вихід у фінал, і на матч за третє місце. Однак в третьому турі Німеччина програла Австрії з рахунком 2: 3, пропустивши останній гол на 88-й хвилині. В результаті збірна опустилася на останній рядок в групі, а німецька преса охрестила матч з сусідами Кордобскім ганьбою. ЧЄ-1984 XNUMX. груповий етап На континентальній першості німці не змогли вийти з групи, залишившись позаду Іспанії та Португалії. У третьому турі трибарвним було достатньо нічиєї з фуріей Рохой для потрапляння в півфінал, але вони пропустили на 90-й хвилині від Антоніо Маседо і покинули турнір. ЧС-1994. 1/4 фіналу На американському чемпіонаті світу Орли зайняли перше місце в групі, а в 1/8 фіналу з працею пройшли Бельгію (3: 2). У чвертьфіналі німцям шлях перегородила збірна Болгарії, добившая одну з найбільш пам'ятних перемог у своїй історії. На початку другого тайму Лотар Маттеус реалізував пенальті, проте під кінець зустрічі Христо Стоїчков і Йордан Лечков приголомшили фаворитів - 2: 1. ЧС-1998. 1/4 фіналу Через чотири роки Німеччина знову зупинилася на цій стадії. Бундестім стала першою в квартеті, в стартовому раунді плей-офф здолала Мексику (2: 1), проте в чвертьфіналі була побита Хорватією. Картаті перемогли з рахунком 3: 0, голами відзначилися Роберт Ярні, Горан Влаович і Давор Шукер. Кубок Конфедерацій-1999 XNUMX. груповий етап Дебют на Кубках Конфедерація для Німеччини видався жахливим. Не зумівши як слід підготуватися до турніру, чорно-червоно-жовті зупинилися на груповому етапі. Спочатку німці «згоріли» Бразилії (0: 4), далі обіграли Нову Зеландію (2: 0), однак в сутичці за друге місце в квартеті сенсаційно програли США (0: 2). ЧЄ-2000 XNUMX. груповий етап Підопічні Еріха Ріббека провалилися, посівши третє місце в групі. У першому турі німці розійшлися миром з Румунією (1: 1), але потім програли Англії (0: 1), а в третьому матчі були знищені Португалією (0: 3). При цьому на Євро-2000 Німеччина приїхала в статусі діючого чемпіона. ЧЄ-2004 XNUMX. груповий етап Через чотири роки невдача повторилася на португальському турнірі. Стартувала бундестім зі світовою з Голландією (1: 1), але потім зіграла внічию з Латвією (0: 0) і в останньому турі програла Чехії (1: 2). Після такого провалу Руді Феллер, що вивів збірну у фінал ЧС-2002, був звільнений зі своєї посади. Володимир Сержао