15.03.2021 23:45

До символічної збірної тижня ввійшли представники восьми клубів, два з яких - зарубіжні

За традицією після кожного вік-енду під час офіційного сезону ми визначаємо символічну збірну з футболістів національної команди, кандидатів до неї, а також українських виконавців, що особливо відзначилися за підсумками виступів за цілий тиждень.

Валерій ЮРЧУК (Дніпро-1)

У поєдинку з Ворсклою зберіг свої ворота на замку, при тому, що Дніпро-1 близько 40 хвилин діяв в меншості. Кілька разів рятував свою команду від вірного гола.

Богдан МИЛОВАНОВ (Спортинг, Іспанія)

Проти Мальорки в Сегунді захисник молодіжної збірної України відіграв повний поєдинок, а його команда здобула дуже важливу перемогу (2: 0).

Валерій БОНДАРЕНКО (Олександрія)

Був господарем свого штрафного майданчика. При цьому був небезпечний і при стандартних положеннях біля воріт Олімпіку, свідченням чого є забитий переможний м'яч.

Сергій КРИВЦОВ (Шахтар)

Матч Ліги Європи проти Роми пропускав, а в зустрічі чемпіонату з Десною показав хорошу гру. Заробив пенальті, виграв дев'ять єдиноборств з 13-ти, точність його передач склала 95%.

Олександр ЗІНЧЕНКО (Манчестер Сіті, Англія)

У поєдинку із Саутгемптоном Зінченко відіграв 81 хвилину. В активі лідера збірної України шість виграних єдиноборств з 11-ти, чотири відбори, п'ять перехоплень і три підбирання.

Сергій СИДОРЧУК (Динамо)

У двох поєдинках минулого тижня виконав величезний обсяг роботи. Забив приголомшливий м'яч у ворота Зорі, що зумовило перемогу Динамо у важливому матчі.

Денис КОСТИШИН (Колос)

Півзахисник Колосу провів, мабуть, кращий матч за свою команду. У поєдинку з Маріуполем на рахунку гравця гол і дві результативні передачі.

Микола ШАПАРЕНКО (Динамо)

У матчі з Вільярреалом Динамо довелося чимало оборонятися. І в цьому плані півзахисник був одним з кращих: вісім виграних єдиноборств з дев'яти, 15 відборів, перехоплень і підбирань. Відіграв практично повний поєдинок із Зорею.

Максим БРАГАРУ (Чорноморець)

Півзахисник забиває два матчі поспіль, причому в останньому поєдинку, з Волинню, яка є конкурентом у боротьбі за вихід до УПЛ, його гол став переможним (1: 0).

Роман ВАНТУХ (Олександрія)

Вантух був одним із кращих у поєдинку проти Олімпіку (2: 0). На рахунку гравця дві результативні передачі.

Артем ДОВБИК (Дніпро-1)

Після зимової перерви нападник забив уже три м'ячі. А останній шедевр у ворота Ворскли приніс Дніпру-1 мінімальну перемогу (1: 0).