Чи не забили рівно половину! Магія пенальті у фіналах Ліги чемпіонів (відео)

23.06.2019 14:02
Скільки пенальті було пробито в ігровий час за всю історію фіналів Ліги чемпіонів?

Фото East News

На початку червня Ліверпуль здобув шостий за рахунком Кубок чемпіонів, обігравши Тоттенхем (2:0). Вже на другій хвилині червоних вивів вперед Мохамед Салах, який реалізував пенальті. У кінцівці зустрічі вийшов на заміну Дивока орігамі закріпив успіх своєї команди. https://youtu.be/qZVsO2csSyQ?t=16 Як з'ясувалося, 11-метровий Салаха став восьмим за рахунком в фіналах Ліги чемпіонів, якщо не брати післяматчеві серії. Виявляється, що єгиптянин став лише четвертим футболістом, який забивав подібним чином у вирішальному протистоянні. Нижче ми згадаємо всі попередні сім пенальті. Гаїска Мендьєта (Валенсія). ЛЧ-2000/01. Баварія - Валенсія - 1: 1 (пен. 5: 4) У своєму другому фіналі в історії Кажани вийшли вперед вже на третій хвилині, коли Мендьєта забив на той момент найшвидший гол в титульних боях. Капітан Валенсії сам заробив пенальті і переграв Олівера Кана ударом в лівий від себе кут. Мехмет Шолль (Баварія). ЛЧ-2000/01. Баварія - Валенсія - 1: 1 (пен. 5: 4) Через кілька миттєвостей мюнхенці втратили можливість відігратися. Штефана Еффенберга «упустили» на краю штрафного і арбітр знову вказав на «точку». Однак Сантьяго Каньісарес впорався з хитрим ударом Шолля практично по центру. Штефан Еффенберг (Баварія). ЛЧ-2000/01. Баварія - Валенсія - 1: 1 (пен. 5: 4) На початку другого тайму м'яч потрапив в руку оборонця іспанців, після чого рефері Дік Йол призначив третій за рахунком пенальті за матч. Цього разу бив Еффенберг, який не залишив шансів воротареві. У підсумку справа дійшла до «лотереї», в якій сильнішою виявилася Баварія. Примітно, що Мендьєта і Еффенберг свої пенальті забили і після матчу, а ось Шолль вже був замінений. https://www.youtube.com/watch?v=QJ3270yotEU Хабі Алонсо (Ліверпуль). ЛЧ-2004/05. Мілан - Ліверпуль - 3: 3 (пен. 2: 3) Героїчний камбек англійців не відбувся б без третього гола, який записав на свій рахунок іспанська опорник. Алонсо не зумів переграти Діду з першої спроби, але вчасно встиг на добивання. В результаті Ліверпуль здобув перемогу в серії 11-метрових. https://youtu.be/EwlIxqstETU?t=326 Арьєн Роббен (Баварія). ЛЧ-2011/12. Баварія - Челсі - 1: 1 (пен. 3: 4) Рятівний гол Дідьє Дрогба допоміг лондонцям перевести гру в овертайм. В додану 30-хвилинку мюнхенці могли оформити перемогу, але Петр Чех виграв найважливішу дуель у своїй кар'єрі, відбивши постріл Роббена. По ходу серії пенальті Челсі знову поступався і спорудив камбек. https://youtu.be/417YlQz-QaE?t=320 Кріштіану Роналду (Реал). Реал - Атлетіко - 4: 1 (у дод. Час) Головним героєм поєдинку став Серхіо Рамос, який зрівняв рахунок на 93-й доданій хвилині. В овертаймі Реал дотиснув матрацників, а жирну крапку в грі поставив Роналду. Кріштіану переграв Тібо Куртуа, забивши рекордний 17-й гол в тому розіграші турніру. https://youtu.be/DG8BTsvBUoo?t=485 Антуан Грізманн (Атлетико). Реал - Атлетіко - 1: 1 (пен. 5: 3) Можливо, ключовою подією фіналу став неточний постріл лідера матрацників. У дебюті другого тайму Пепе сфолив на Фернандо Торрес в своїй штрафній, але Грізманн з 11-ти метрів зарядив у поперечину. Атлетіко все ж вдалося зрівняти рахунок, але в «лотереї» підопічні Дієго Симеона не вистояли. https://youtu.be/Z6fZl6RFikU?t=237 Володимир Сержао

Чарівник Мессі і летючі голландці. Топ-10 кращих голів Ліги чемпіонів (відео)

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)