Не втримали перевагу без Шведа. Головні камбеки третього раунду кваліфікації в єврокубках (відео)

18.08.2019 14:04
Виділяємо найяскравіші вольові результати, які були зафіксовані в третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги Європи

Мар'ян Швед проти Клужа не грав. фото celticfc.net

У мід-уїк завершився черговий коло відбору в обидва турніри. У матчах третій стадії взяло участь велике число українських футболістів. Нижче ми поговоримо про головні камбек цього раунду, один з яких безпосередньо торкнувся нашого легіонера. ЛЧ. АПОЕЛ - Карабах - 1: 2, 2: 0 Кіпріоти провалили домашню зустріч, пропустивши два м'ячі, але пізній гол Йоргос Меркіс залишав їм невеликі шанси. У «відповідь» ситуація кардинально змінилася - АПОЕЛ в першому таймі реалізував пенальті, а в другому Урош Матіч приніс гостям необхідний результат. У плей-офф нікосійці битимуться з Аяксом. https://www.youtube.com/watch?v=_kXmQEaIgbA https://www.youtube.com/watch?v=ClH7SNI4aHk ЛЧ. Црвена Звезда - Копенгаген - 1: 1, 1: 1 (пен. 7: 6) Наступну пару не можна обійти стороною, незважаючи на «некамбечний» рахунок. В обох поєдинках серби забивали першими, а данці відігравалися. Але зате в серії пенальті, що складалася з 22-х (!) Ударів, постійно повертатися в боротьбу довелося вже червоним. Копенгаген чотири рази вів після промаху суперників і упустив два «матчбола», за що і поплатився. Белградці, що стартував в першому раунді кваліфікації, по шляху до групи залишилося вибити Янг Бойз. https://www.youtube.com/watch?v=HTs4fx5F0Ew https://www.youtube.com/watch?v=mEVBju7R53Q ЛЧ. Клуж - Селтік - 1: 1, 4: 3 Здобувши позитивний результат в Румунії, будинки кельти несподівано здали. У Глазго Чіпріан Дяк вивів гостей вперед в першому таймі, але після перерви шотландці забили два. Пізніше пенальті в складі Клужа реалізував Бійель Омрані, але Селтік тут же відповів голом Райана Крісті. Але господарі рано розслабилися і до кінця матчу отримали ще дві «пробоїни», що обернулося вильотом з Ліги чемпіонів. Українець Мар'ян Швед в цих поєдинках не з'являвся, так що тепер буде сподіватися на ігровий час в матчах Ліги Європи з АІКом. https://www.youtube.com/watch?v=tqbpMHpZd2s https://www.youtube.com/watch?v=23geSSwt30Y ЛЄ. Спарта Прага - Трабзонспор - 2: 2, 1: 2 А в турнірі рангом нижче теж вистачало цікавих результатів. Впадає в очі успіх турків, які в матчі в Празі «горіли» 0: 2, але на 80-х хвилинах здобули результативну нічию. Через тиждень в Трабзоні господарі дотиснули чехів, хоча неприємні моменти і пережили. Александер Серлот вивів свою команду вперед на 11-й хвилині, але Спарта відігралася під кінець другого тайму. Підсумком спекотної кінцівки стало вилучення у складі гостей, а також гол Трабзонспора на 98-й доданій хвилині. До речі, в трьох з чотирьох голів переможців дуелі в ролі асистента виступав екс-гравець Металіста Хосе Соса. https://www.youtube.com/watch?v=FILw_VwYkec https://www.youtube.com/watch?v=fbsANHGJafY ЛЄ. Мольде - Аріс - 3: 0, 1: 3 (у дод. Час) «Майже» камбек стався в цій парі, де греки розгромно поступилися на виїзді. Чи не своєму полі Аріс примудрився відіграти різницю в три м'ячі, забивши останній з них на 84-й хвилині. Втім, в овертаймі Мольде від ганьби вберіг точний удар Матіса Болл. https://www.youtube.com/watch?v=qrX663y2_TE https://www.youtube.com/watch?v=-CgWk6iykk0 Володимир Сержао

Драми Григорчука і Сватка. Головні камбеки першого раунду кваліфікації в єврокубках (відео)

Радість Дебелко і незрозумілий виліт Петряк. Головні камбеки другого раунду кваліфікації в єврокубках (відео)

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)