Не минуло й п'яти хвилин. Найбільш ранні видалення сезону в топ-лігах (відео)

20.05.2020 13:07
Які футболісти швидше за всіх отримували червону картку в нинішньому сезоні в європейських топ-лігах?

Тео Вальс (18-й номер) отримує червону картку.

Під час паузи, пов'язаної з пандемією коронавируса, команда1 продовжує вивчати статистичні дані нинішнього сезону. Раніше ми вже торкнулися теми найшвидших вилучень в УПЛ, А тепер розглянемо подібні антирекорди в топ-лігах. АПЛ. Едерсон (МанСіті). 19-й тур. Вулверхемптон - МанСіті - 3:2 Вже на 12-й хвилині за фол останньої надії «червоне світло» перед собою побачив голкіпер гостей. Для Едерсона це було третє вилучення в кар'єрі і перший у складі Сіті. Втім, незабаром Ріяд Марез заробив пенальті, який двічі (!) Не реалізував Рахім Стерлінг, але все ж відкрив рахунок. Спочатку рефері змусив англійця перебити «точку», а потім після нового сейви Руя Патрісіу вінгер Сіті встиг на добивання. На початку другого тайму Стерлінг оформив дубль, після чого Вовки видали феноменальний камбек. Адама Траоре, Рауль Хіменес і Метт Доерті змусили команду Пепа Гвардіоли забути про повернення інтриги в чемпіонській гонці. https://www.youtube.com/watch?v=hpTdlaBHLTI АПЛ. Райан Бертранд (Саутгемптон). 10-й тур. Саутгемптон - Лестер - 0:9 Цей виграш виявився найбільшим виїзним за всю історію Прем'єр-ліги. Крім того, в поєдинку сталося ще одне вкрай рідкісне явище - відразу два гравці однієї команди оформили по хет-трику. Джеймі Варди і Агіос Пересу вдалося нанести по три точні удари, також за Лестер забили Бен Чілуелл, Юрі Тілеманс і Джеймс Медісон. Здорово допоміг гостям Бертранд, який за рахунку 0: 1 на 12-й хвилині зіграв прямою ногою. Арбітр за допомогою VAR показав йому пряму червону. https://youtu.be/1qQ_pRVlAw8?t=415 Ла Ліга. Хоель Роблес (Бетіс). 1-й тур. Бетіс - Вальядолід - 1:2 В Іспанії якнайшвидше видалення сталося в стартовому турі. Голкіпер Бетіса на восьмій хвилині отримав червону за фол останньої надії. Для Роблеса такого роду картка виявилася першою в кар'єрі. Господарі здорово боролися в меншості, зуміли відігратися по ходу, але в кінцівці Вальядолід все ж оформив переможний м'яч. https://www.youtube.com/watch?v=Tb0EKChmJvE Бундесліга. Жером Боатенг (Баварія). 10-й тур. Айнтрахт Фр - Баварія - 5:1 Найбільша поразка Баварії в нинішньому сезоні завдали «зубасті» франкфуртці. Вже на дев'ятій хвилині арбітр після перегляду повтору виписав червону Боатенга за фол останньої надії. Для захисника це видалення стало ювілейним 10-м на клубному рівні. Без одного гравця гості «посипалися». В результаті у Франкфурта забивали Філіп Костич, Джібріль Соу, Давид Абрахам, Мартін Хінтереггер і Гонсалу Пасієнсія, а розмочив рахунок Роберт Левандовський. https://youtu.be/AnfLxC2p_Xk?t=39 Серія А. Павло Давидович (Верона). 1-й тур. Верона - Болонья - 1:1 І знову якнайшвидша червона «прилетіла» на старті сезону. У своєму дебютному матчі в Серії А Давидович на 13-й хвилині був вигнаний з поля за фол останньої надії у власному штрафному. Болонья реалізувала пенальті, але пізніше нічийний результат встановив колишній динамівець Мігель Велозу. https://youtu.be/hekHKW6bRGg?t=14 Ліга 1. Тео Вальс (Ним). 17-й тур. ним - Ліон - 0:4 Найшвидше видалення сезону в топ-лігах сталося у Франції. Хавбек Німа на п'ятій хвилині зіграв прямою ногою в центрі поля, в результаті чого моментально побачив «червоне світло». Для Вальсу це було перше вилучення в кар'єрі. У меншості господарі пропустили від Мемфіса Депая (дубль), Уссема Ауара і Йоакима Андерсена, а відповісти нічим не змогли. https://www.youtube.com/watch?v=eKMtWEfttK0 Володимир Сержао

Від Іммобіле до Обамеянга. Бомбардири топ-ліг на даний момент (відео)

Де Брюйне і десант з Бундесліги. Кращі помічники топ-ліг на даний момент (відео)

Несподіваний прорив Франції. Кращі воротарі топ-ліг по сухим матчам на даний момент (відео)

Іспанія попереду, але італійців не дістане. Кращі пенальтісти топ-ліг в цьому сезоні

Рашфорд, Бензема і невезіння Наполі. Лідери топ-ліг по потраплянням в каркас воріт

Знайомтеся: грубіяни. Лідери топ-ліг по жовтим і червоним карткам в цьому сезоні

Роналду обійшли відразу шестеро. Лідери топ-ліг по відсотку забитих голів в команді (відео)

Реал, Лаціо і всі інші. Команди-лідери топ-ліг по голам в компенсований час

Реал обійшов Ліверпуль. Лідери топ-ліг за кількістю авторів голів у чемпіонаті

Лідирують італійці і Вовки. Головні вольові перемоги в топ-лігах в цьому сезоні (відео)

Неначе з лавочки і не вставав. Найшвидші зворотні заміни в топ-лігах в цьому сезоні