Не можуть взяти з 2014 року. Останні невдачі Реала в Кубку Іспанії (відео)

08.02.2020 13:03
Згадуємо всі вильоти мадридського Реала з Кубка Іспанії з часів останньої перемоги вершкових в турнірі

Реал Сосьєдад - кривдник Реала в 1/4 фіналу Кубка Іспанії.

У сезоні-2013/14 бланкос не тільки взяли «десіму», а й стали володарями Кубка. У фіналі Реал обіграв Барселону з рахунком 2: 1, а переможний гол після свого знаменитого забігу оформив Гарет Бейл. Тоді вершкові завоювали трофей 19-й і поки що останній в історії раз. За шість наступних розіграшів Кубка Короля мадридці навіть жодного разу не дійшли до фіналу. Нижче ми згадаємо останні невдачі Реала в рамках даного турніру. Кубок Іспанії 2014/15. 1/8 фіналу. Атлетіко - Реал - 2: 0, 2: 2 Після класного сезону при Карло Анчелотті в команді настав спад. Перший же серйозний опонент вибив Реал з Кубка. На Вісенте Кальдерон індіанці перемогли завдяки голам Рауля Гарсії і Хосе Хіменеса. Через тиждень на своєму полі вершкові цей гандикап так і не нівелювали. Більш того, господарям довелося відіграватися - на голи Фернандо Торреса відповіли Серхіо Рамос і Кріштіану Роналду. https://www.youtube.com/watch?v=F85yxVxkMMs https://www.youtube.com/watch?v=cyQ2arQxzkU Кубок Іспанії-2015/16. 4-й раунд. Кадіс - Реал - 1:3 Так-так, мадридці вилетіли з турніру, незважаючи на перемогу. В гостях у нізшелігового суперника дубль оформив Іско, а відкрив рахунок Денис Черишев. Саме останній і став причиною завершення виступу Реала. Справа в тому, що заявляти футболіста на матч можна було через дискваліфікацію, яку він отримав ще в Вільярреалі. В результаті вершкових зняли з розіграшу Кубка. https://www.youtube.com/watch?v=utDNUmPpHKc Кубок Іспанії 2016/17. 1/4 фіналу. Реал - Сельта - 1: 2, 2: 2 Вершкові вибили двох нізшелігових суперників, а потім по ходу дуелі з Севільєю в 1/8 фіналу встановили рекордну для Іспанії серію з 40 матчів без поразок. Втім, в чвертьфіналі Реал чекала підніжка від Сельти. При цьому бланкос примудрилися поступитися на Бернабеу - гол Марсело вмістився між точними ударами Яго аспасиев і Джонні Отто. У «відповідь» столичні двічі поступалися по ходу поєдинку, так що м'ячі Роналду і Лукаса Васкеса не допомогли. https://www.youtube.com/watch?v=Urqe_AbnTI8 https://www.youtube.com/watch?v=hOr9SRaBqRU Кубок Іспанії-2017/18. 1/4 фіналу. Леганес - Реал - 0: 1, 2: 1 У наступному сезоні підопічні Зінедіна Зідана знову не змогли подолати цю стадію, та ще й як. На виїзді Реал переміг завдяки м'ячу Марко Асенсио, але вдома примудрилися пропустити двічі. На точний удар Хаві Ерас відповів Карім Бензема, але потім Габріель забив «прохідний» гол. https://www.youtube.com/watch?v=nltOpMyXEdU https://www.youtube.com/watch?v=A1A8-wM516Q Кубок Іспанії-2018/19. Півфінал. Барселона - Реал - 1: 1, 3: 0 У минулому сезоні бланкос примудрилися за тиждень втратити шанси на три трофеї. В кубковій сутичці були зафіксовані оптимістичні 1: 1 на Камп Ноу, коли відзначилися Васкес і Малком. Однак на Бернабеу Барселона розгромила принципового опонента - дубль оформив Луїс Суарес, а Рафаель Варан забив у власні ворота. Що цікаво, каталонці в фіналі поступилися Валенсії. https://www.youtube.com/watch?v=Xp_-AmdMpjQ https://www.youtube.com/watch?v=zJ-7__QV2xI Кубок Іспанії-2019/20. Реал - Реал Сосьєдад - 3:4 Нарешті, в нинішньому сезоні підопічним Зідана також не бачити Кубка. У чвертьфіналі Реал Сосьєдад перервав безпрограшну серію мадридців, котра тривала 21 матч. У складі гостей забивали належить Реалу Мартін Едегор, Александер Ісак (дубль) і Мікель Меріно. У бланкос відзначилися Марсело, Родріго і Начо, тоді як гол Вінісіусом Жуніора рефері не зарахував після відеоповтору. https://www.youtube.com/watch?v=EgV9zpc70sQ Володимир Сержао

Реал і Барселона синхронно облажались в чвертьфіналі кубка країни. ЗМІ Іспанії (фото)