Чи не найкращий привід для гордості. Перші видалення в останніх п'яти сезонах УПЛ (відео)

18.09.2020 15:03
Кому з футболістів випала честь заробити першу червону картку в кожному з п'яти попередніх розіграшів Прем'єр-ліги?

Фото scdnipro1.com.ua

У другому турі УПЛ-2020/21 сталося перше вилучення сезону. У матчі Дніпра-1 проти Олімпіка (1: 3) в доданий час до першого тайму пряму червону заробив спортклубовец Ігор Когут. Користуючись нагодою, згадаємо інших футболістів, які отримували подібний статус. https://www.youtube.com/watch?v=nr4lgBxINK8 Сергій Рудика (Металіст). УПЛ-2015/16. 1-й тур. Металіст - Карпати - 2:0 Харків'яни почали чемпіонат з перемоги над врятувалися від вильоту львів'янами. Головним героєм поєдинку став Володимир Прийомов, який оформив дубль. Рудика в цій грі дебютував за Металіст, а на 89-й хвилині заробив другу картку. В результаті жовто-сині зайняли 10-е місце в таблиці, але потім їм було відмовлено в отриманні атестата. Відео Артем Шабанов (Волинь). УПЛ 2016/17. 3-й тур. сталь До - Волинь - 1:0 Єдиний гол на початку поєдинку оформив голландець Бій Деул. Шабанов тоді виступав за хрестоносців і був видалений на останніх хвилинах за зрив небезпечної атаки. В результаті оборонець по ходу сезону змінив клуб, перейшовши якраз в Сталь. Волиняни ж покинули елітний дивізіон, фінішувавши на останньому місці в таблиці. https://youtu.be/CEv7Pz5qB5I?t=161 Олександр Каплієнко (Чорноморець). УПЛ-2017/18. 1-й тур. Динамо - Чорноморець - 2:1 У тому поєдинку колишній гравець «молодіжки» заробив друге вилучення в кар'єрі. Динамо здобуло вольову перемогу - на гол Олексія Хобленко точними ударами відповіли Володимир Шепелєв і Андрій Ярмоленко. В середині другого тайму Каплієнко отримав другий «гірчичник». У тому сезоні моряки зуміли зберегти прописку в еліті завдяки зняттю Полтави. https://www.youtube.com/watch?v=9X7WtMMxeOI Юрій Коломоєць (Ворскла), Олександр Голіков (Львів). УПЛ-2018/19. 3-й тур. Ворскла - Львів - 1:0 У цьому поєдинку зійшлися бронзовий призер УПЛ і новачок еліти. Єдиний гол під кінець основного часу оформив Ніколас Карека. Вже після цього команди залишилися вдесятьох. Коломоєць отримав другу жовту за грубий фол, а Голіков - за «розмови». Що цікаво, в результаті Львів фінішував шостим, а Ворскла - сьомий. Відео Максим Максименко (Колос). УПЛ-2019/20. 1-й тур. Колос - Маріуполь - 2:1 Дебютанти Прем'єр-ліги обіграли учасника єврокубків. На гол Руслана Фоміна точними ударами відповіли Євген Смирний і Віталій Гавриш. На 84-й хвилині друге попередження отримав Максименко. У минулому сезоні захисник Колоса взагалі віддалявся тричі, ставши лише сьомим таким «грубіяном» в історії нашого чемпіонату. Додамо, що ковалевци перемогли в плей-офф за вихід в Лігу Європи саме Маріуполь. Відео Володимир Сержао

Третій іспанець і другий захисник. Всі дублі суперників в матчах зі збірною України