Не вистачило одного гола. Результативність фіналів чемпіонатів світу

Які фінальні поєдинки головних футбольних змагань були найрезультативнішими?

twitter.com/equipedefrance

У фіналі 21-го за рахунком мундіалю збірна Франції здолала Хорватію (4:2). У першому таймі Маріо Манджукич забив у свої ворота, Іван Перішич відіграв відставання картатих, але під кінець Антуан Грізманн реалізував пенальті. У другій половині перевага триколірних збільшили Поль Погба і Кіліан Мбаппе, а потім Манджукич скористався помилкою Уго Льоріса. В цілому фіналісти на двох забили шість голів. Це другий показник в історії вирішальних стадій чемпіонатів світу. Рекорд належить Бразилії та Швеції, які забили сім м'ячів у фіналі ЧС-1958. Європейці відзначилися першими, але ще до перерви південноамериканці повели в рахунку. В результаті селесао добули розгромну перемогу з рахунком 5: 2, а легендарний Пеле зробив дубль. За шість голів забивали в чотирьох фіналах, однак на ЧС-1966 Англії і ФРН для двох останніх м'ячів знадобився овертайм. Також відзначимо, що на попередніх двох мундіалях в фіналах фіксувалися нульові нічиї. У п'яти вирішальних поєдинках чемпіон визначався в додатковий час, а ще в двох - у серії пенальті. Всі фінали чемпіонатів світу