Назріває тенденція в чемпіонаті. Все поразки Шахтаря при Луїш Каштру (відео)

19.03.2020 08:05
Підраховуємо всі поразки донецького Шахтаря під керівництвом португальського тренера Луїша Каштру

У 23-му турі чемпіонату України Шахтар на виїзді поступився Зорі з рахунком 0: 1. Єдиний гол у поєдинку під кінець зустрічі оформив Богдан Михайличенко. Ця невдача стала для гірників шостий за рахунком під керівництвом Луїша Каштру, який очолив команду влітку. https://youtu.be/0e2BPqVwMq4?t=36 Суперкубок України. Шахтар - Динамо - 1:2 У стартовому поєдинку сезону кияни здобули трофей. Суперкубок складався для віце-чемпіонів України непросто - вони не кращим чином провели перший тайм і пропустили «в роздягальню» від Алана Патріка. І все ж біло-синім вдалося оформити камбек, не в останню чергу завдяки випущеному на заміну Карлосу де Піні. Уругваєць в кінцівці зустрічі відзначився ассистами на Микиту Бурду і Дениса Гармаша, які принесли своїй команді новий титул. https://www.youtube.com/watch?v=XjkFBqtJ_Ec ЛЧ. Груповий етап. Шахтар - МанСіті - 0:3 У стартовому турі групового етапу Каштру відчув на собі міць англійського гранда і Пепа Гвардіоли у його керма. Виїзну вікторію Сіті принесли Ріяд Марез, Ілкай Гюндоган і Габріел Жезус. Відео Кубок України. 1/8 фіналу. Динамо - Шахтар - 2:1 В осінній кубковій дуелі динамівці довгий час вели завдяки голу Сергія Сидорчука. Однак в кінці основного часу видалення виклопотав Володимир Шепелєв, а на 92-й доданій хвилині Тарас Степаненко красивим ударом зрівняв рахунок. До речі, цей гол був визнаний кращим у виконанні гірників в 2019 році. Сам Тарас теж не дограв до кінця зустрічі через другої жовтої картки, а в овертаймі Денис Попов приніс киянам перемогу. https://www.youtube.com/watch?v=HAeWr1NbTcs ЛЧ. Груповий етап. Шахтар - Аталанта - 0:3 У ключовому поєдинку групового етапу італійці здобули необхідну їм перемогу. Всі три м'ячі Аталанта забила після виходу Руслана Малиновського на поле на 61-й хвилині. В епізоді з другим голом українець з кутового асистував Маріо Пашаліч. Також за бергамаско забивали Тімоті Кастаньо і Робін Госенс. https://www.youtube.com/watch?v=2YD8v5xxArs УПЛ. Ворскла - Шахтар - 1:0 Після другого поєдинку Ліги Європи з Бенфікою Каштру виставив на чемпіонат резервний склад. У підсумку гірники провели один з найгірших матчів сезону з мінімумом моментів біля чужих воріт. Єдиний гол в середині першого тайму оформив ворсклянин Руслан Степанюк. У підсумку полтавці перервали 48-матчеву безпрограшну серію Шахтаря. https://www.youtube.com/watch?v=QI4Md8s73Q0 Володимир Сержао