Намалював пенальті і згодом відбив! Андрій Лунін знову бився у воротах Реалу

15.05.2022 22:32

Голкіпер збірної України Андрій Лунін став однією з найпомітніших фігур матчу Реала у чемпіонаті Іспанії

Мадридський Реал у матчі 37-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді грав із Кадісом. Наставник «вершкових» Карло Анчелотті, як і обіцяв раніше, надав місце у воротах «королівського клубу» українцю Андрію Луніну.

Наш співвітчизник став однією з найпомітніших персон матчу. На 37-й хвилині він не впорався з ударом Собрино, який вбив м'яч у сітку від перекладини і зрівняв рахунок - 1:1.

У другому таймі Лунін привіз своїй команді пенальті, влучивши гравцю суперника в ноги, а не в м'яч у власному штрафному майданчику. Але сам і виправив ситуацію, відбивши удар Негредо з одинадцятиметрової позначки.

Матч так і закінчився внічию. Нагадаємо, що Реал достроково забезпечив собі чемпіонський титул у сезоні-2021/22.