Наполі зійшов з дистанції з честю, Вільярреал - з ганьбою

22.02.2018 21:28
Колишній суперник Шахтаря в Лізі чемпіонів, Наполі, не зміг подолати перший же бар'єр плей-офф в Лізі Європи
Наполі

фото sscnapoli.it

В даному слоті матчів 1/16 фіналу Ліги Європи в напрузі вболівальників до самого фінального свистка тримали, мабуть, тільки два матчі: один у Києві, другий - в Лейпцігу. Наполі традиційно виставив не самий бойовий склад, все-таки цей турнір не користується належною повагою в Італії. Але, відкривши рахунок у другому таймі і подвоївши перевагу незадовго до кінця зустрічі, партенопейців завелися і вирішили, мабуть, створити диво, знівелювавши великою перемогою домашню поразку. Однак не вистачило ні часу, ні сил. Честь Серії А захистив Лаціо, який на подив легко розправився зі Стяуа. П'ятий гол взагалі знущальним вийшов: свій гравець залишився лежати в штрафному, але Феліпе Андерсон попер вперед, розібрався з усіма, віддав під удар Іммобіле, який одним рухом прибрав і захисника і воротаря, другим - послав м'яч у порожні ворота, оформивши хет-трик . Хто неприємно здивував, так це зійшов з дистанції Вільярреал. Дійсно дуже слабо відіграли іспанці проти Ліона. А хто порадував, так це Астана, яка боролася до кінця і зуміла вирвати нехай нічого не дає, але вельми почесну нічию в Лісабоні, забивши у ворота Спортинга на останній компенсованій хвилині.

1/16 фіналу. матчі у відповідь

22.02.2018 ДИНАМО К - АЕК - 0: 0 (1: 1) ЛОКОМОТИВ М - Ніцца - 1: 0 (3: 2) (Денисов, 30). АТЛЕТІКО - Копенгаген - 1: 0 (4: 1) (Гамейро, 7). ЗЕНІТ - Селтік - 3: 0 (0: 1) (Іванович, 8, Кузя, 27, Кокорін, 61). РБ Лейпциг - Наполі - 0: 2 (3: 1) (Зелінський, 33, Лоренцо Інсіньє, 86). Вільярреал - ЛІОН - 0: 1 (1: 3) (Траоре, 85). На 85-й хвилині видалений Хауме Коста (В). ВІКТОРІЯ П - Партизан - 2: 0 (1: 1) (Крменчік, 67, Чермак, 90 + 4). ЛАЦІО - Стяуа - 5: 1 (0: 1) (Іммобіле, 7, 43, 71, Бастос, 35, Феліпе Андерсон, 71 - Ньоере, 82). СПОРТИНГ - Астана - 3: 3 (3: 1) (Дост, 3, Бруну Фернандеш, 53, 63 - Томасов, 37, Твумасі, 80, Шомко, 90 + 4). В дужках вказані результати перших матчів.