Надія на модний тренд сезону. Проходи команд в плей-офф ЛЧ після поразки вдома (відео)

14.04.2019 10:53
Яким командам вдавалося пройти в наступний раунд плей-офф Ліги чемпіонів після домашньої поразки в першому матчі?

МЮ не так давно вибив ПСЖ після домашніх 0: 2. Обкладинка - lequipe.fr

У першому чвертьфіналі нинішнього турніру МЮ на своєму полі поступився Барселоні (0: 1). Каталонцям вдалося перемогти на Олд Траффорд завдяки автоголу Люка Шоу. З огляду на результат поєдинку, нескладно зрозуміти, що шанси манкуніанців на потрапляння в четвірку кращих значно зменшилися. https://www.youtube.com/watch?v=GfZUc0lLEKs У Кубку європейських чемпіонів лише трьом командам вдалося пройти далі після поразки в домашньому матчі 1/4 фіналу. В рамках Ліги чемпіонів на цій стадії подібних камбеків поки що не траплялося. Що стосується інших раундів плей-офф, то раніше лише чотирьом учасникам вдавалося нівелювати домашнє фіаско. ЛЧ-1995/96. Півфінал. Панатінаїкос - Аякс — 0:3 (1:0) Обидві команди зайняли перші місця в своїх групах, після чого в 1/4 фіналу вибили Легію і Боруссію Д відповідно. В Амстердамі аяксіди програли через гол Кшиштофа Важіхі на 87-й хвилині, але через два тижні сповна поквиталися. Ярі Літманен вже на четвертій хвилині відновив паритет в дуелі, а в кінцівці він же і Нордін Вотер оформили ще два голи. У фіналі Аякс в серії пенальті поступився Ювентусу. https://www.youtube.com/watch?v=ix53hAsOsPA https://www.youtube.com/watch?v=YNNFHvn9vNI ЛЧ-2010/11. 1/8 фіналу. Баварія - Інтер — 2:3 (1:0) Учасники фіналу Ліги чемпіонів 2010 року в наступному сезоні зустрілися в першому раунді плей-офф. На Сан-Сіро перемогу мюнхенцям приніс Маріо Гомес, а в матчі-відповіді він же відповів на ранній гол Самуеля Ето'О. Також в складі Баварії відзначився Томас Мюллер, зробивши катастрофічною ситуацію для гостей. Однак у другому таймі Уеслі Снейдер зрівняв рахунок, а на 88-й хвилині Горан Пандєв забив такий важливий третій гол. Незважаючи на героїчний прохід, в наступному раунді міланці вилетіли від Шальке. https://www.youtube.com/watch?v=qxo9wKUBu3Y https://www.youtube.com/watch?v=qmyJBIRwW3c ЛЧ-2018/19. 1/8 фіналу. Реал - Аякс — 1:4 (2:1) Решта камбеки трапилися зовсім недавно. Реал примудрився вилетіти від голландців після виїзної перемоги 2: 1. В Амстердамі на гол Каріма Бензема відповів Хакім Зійех, а в кінцівці другий м'яч вершкових оформив Марко Асенсио. Але на Сантьяго Бернабеу Божі сини шокували чинного чемпіона турніру. За Аякс забивали Зійех, Давид Нерес, Слухай Тадич і Лассе Шене, а за Мадрид - Асенсио. https://www.youtube.com/watch?v=hbiKO_fD80k https://www.youtube.com/watch?v=bm_2oXXniKk ЛЧ-2018/19. 1/8 фіналу. ПСЖ - МЮ — 1:3 (2:0) Саме Дияволи створили саму неймовірну сенсацію в історії Ліги чемпіонів після домашньої невдачі. На Олд Траффорд парижани перемогли завдяки м'ячам Преснеля Кімпембе і Киліана Мбаппе, а в кінцівці видалення виклопотав Поль Погба. Однак на виїзді Юнайтед переміг з потрібним для проходу рахунком. У першому таймі на дубль Ромелу Лукаку своїм точним ударом відповів Хуан Бернат, а на 94-й хвилині Маркус Рашфорд реалізував рятівний пенальті. Манкуніанці стали першою командою в історії турніру, яка пройшла далі в плей-офф після домашнього фіаско з різницею в два м'ячі. https://www.youtube.com/watch?v=fyUoNr_q15k Володимир Сержао

Льоріс - першопроходець плей-офф. Всі невдалі пенальті сезону в Лізі чемпіонів (відео)

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)