На перемогу награли лише Ярмоленко і Безус, а Зінченко і Лунін виявилися в резерві

22.10.2021 18:05

Дев'ять українських футболістів зіграли за свої закордонні клуби в третьому турі групових раундів Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги конференцій на цьому тижні.

А піти з поля переможцем вдалося і зовсім лише двом з дев'яти - Андрію Ярмоленко (Вест Хем - Генк - 3: 0) і Романа Безуса (Партизан - Гент - 0: 1). При цьому Ярмоленко провів на полі 90 хвилин, а Безус - 14.

Виграли також команди Олександра Зінченка (Брюгге - МанСіті - 1: 5) і Андрія Луніна (Шахтар - Реал - 0: 5), але обидва українці залишилися в запасі.

В інших поєдинках команди наших легіонерів програли.

За 90 хвилин в цих матчах провели Тарас Качараба (Маккабі Х - Славія - 1: 0), Ярослав Ракицький (Зеніт - Ювентус - 0: 1) і Едуард Соболь (Брюгге - Манчестер Сіті - 1: 5).

На 76-й хвилині був замінений Роман Яремчук (Бенфіка - Баварія - 0: 4). Другий тайм відіграв Ігор Пластун (Лудогорец - Брага - 0: 1). Руслан Малиновський отримав 23 хвилини (Манчестер Юнайтед - Аталанта - 3: 2), Ігор Харатін - 14 (Наполі - Легія - 3: 0).

В запасі залишився Олександр Зубков (Селтік - Ференцварош - 2: 0).

І, нарешті, перша поразка в груповому турнірі ЛЧ з Шерифом зазнав Юрій Вернидуб (Інтер - Шериф - 3: 1).