«Ми подарунків від арбітрів не отримуємо, на відміну від наших суперників». Що наговорили тренери команд УПЛ

23.05.2019 11:00
Наводимо найбільш знаменні фрагменти коментарів головних тренерів команд української Прем'єр-ліги після матчів 30-го туру чемпіонату України

Фото chernomorets.odessa.ua

Ангел Червенков, Чорноморець - Підняли впевненість, амбіції, агресію. Дуже важлива концентрація. Тому що були моменти, коли вона була відсутня у наших гравців у штрафному суперника. Це ми постаралися виправити, але що буде завтра, ніхто не знає. Ми знаємо, як судять проти нас зазвичай. Ви знаєте, скільки разів ми не могли виставити оптимальний склад. І сьогодні людина пропустила гру через картки. Інший футболіст не вийшов на поле, тому що його збили в попередній грі. Думаю, наші суперники теж працюють в цьому напрямку, напевно. Ми, ще раз повторю, подарунків не отримуємо, як вони. Це серйозна проблема.  Фабрісіо Гонсалес, Карпати - Ми вийшли на поле з неправильним ставленням. Карпати не показали належну інтенсивність гри. Нам забили гол, команда перебудувалася в другому таймі, і ми заслужено змогли зрівняти рахунок. Але відразу після цього наш футболіст порушує правила і нам миттєво забивають другий гол. Все було втрачено ... Думаю, що Чорноморець заслужено здобув перемогу. Футболісти повинні розуміти, що сьогодні ми провели фінал. І цей фінал переграти ще раз не можна. З першої хвилини потрібно виходити і вмирати на полі. Олександр Рябоконь, Десна - На жаль, в черговий раз не вдалося порадувати вболівальників. Вони сьогодні добре нас підтримували. Мені немає в чому дорікнути своїх футболістів. Хіба що в реалізації моментів. Сьогодні трохи не пощастило. Віталій Косовський, Ворскла - Ми розуміли, що не будемо грати першим номером, відійшли до центрального кола, почали активно, агресивно зустрічати суперника, розраховували на контратаки. Деякі епізоди сподобалися, думка була, але не вистачало завершення. У другому таймі довелося складніше. Суперник підсилив гру замінами. Але, скажу, що в другому таймі нам пощастило. Зазначу гру воротаря Саші Ткаченко - він зараз на рівні. Дуже високий рівень. Рятує. Тому йому окреме спасибі.  Ігор Леонов, Арсенал-Київ - Я рідко говорю подібні речі, але сьогодні футболісти Олімпіка нічого не створили біля наших воріт. Ми повністю переграли суперника. Я вдячний своїй команді за цей матч. Нехай ми і не здобули перемогу, але я задоволений грою, яку показав Арсенал-Київ. Дуже складно розкрити оборону суперника, коли команда в повному складі не виходить зі своєї половини поля. Тому в другому таймі ми зробили акцент на флангові атаки. Крім того, погода також вплинула на хід поєдинку. Ми будемо боротися до кінця. Ігор Климовський, Олімпік - З огляду на, що весь другий тайм ми грали вдесятьох, рахунок 1: 1 - це, безумовно, придбання. Ми вистояли, витримали це випробування. Відверто кажучи, після видалення у нас не було моментів. Суперник все перекрив. Варто віддати належне Арсеналу-Київ, вони показали хороший футбол. Ми будемо виходити і віддаватися на полі в кожній грі. Будемо битися за кожне очко. Я впевнений в нашій команді. Олександр Бабич, Маріуполь - Сьогодні ми забезпечили собі місце в Лізі Європи і тепер повоюємо з Зорею за четверте місце, яке дозволить стартувати в Лізі Європи на раунд пізніше.  Що стосується безпосередньо матчу з Олександрією, то невеликий осад залишився. Так як ми грали тільки на перемогу - нічия вдома нас не влаштовувала. Ми думали тільки про перемогу і в першому таймі у нас була перевага. У нас були хороші гольові моменти, і ми двічі могли збільшувати рахунок. Засмучує, що другу поспіль домашню гру ми не забиваємо пенальті. Ми працюємо над цим. Але, напевно, це момент з психології. Володимир Шаран, Олександрія - Я дуже вдячний всім - і уболівальникам, і хлопцям за терпіння. Якщо не помиляюся, то ми перша в історії України команда з райцентру, яка буде грати в єврокубках. Це, напевно, найважливіша нічия в моєму житті. Богдан Блавацький, Львів - Ми після 60-ї хвилини зупинилися. Зоря була активніше. Подякував хлопцям за те, що дотерпіли. Вигризли одне очко. Однак якби фарт, був на нашому боці, то свій момент реалізував би Пернамбуко. Могли перемогти. Але, думаю, що результат справедливий. Головне - відновити команду, залікувати травми і нормально підготуватися до гри з київським Динамо. Юрій Вернидуб, Зоря - Весь цей чемпіонат особисто для мене - найгірший. Навіть в тому сезоні, коли ми програли лише в останній грі третє місце, ми билися до кінця. Набагато цікавіше було. Цього року дуже багато втратили. До сих пір зрозуміти не можу, як програли в Кубку Інгульцю. Складно говорити. Повторюся, для мене це найгірший чемпіонат. Видно, я як тренер не зміг зробити все для того, щоб ми виступили краще. Табло Прем'єр-ліги. Немирна нічия в Харкові і третє місце Олександрії

7 і 10 червня збірна України проведе два домашні (у Львові) матчу у відборі до Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу. Скільки очок, на ваш погляд, команда Андрія Шевченка набере в цих зустрічах?

• Шість (58%, голосів: 1 994)
  • Чотири (36%, голосів: 1 259)