Моуріньо програв і послав всіх подалі: Рома напередодні матчу із Зорею

27.09.2021 14:01

Рома напередодні поєдинку із Зорею в Лізі конференцій поступилася в матчі чемпіонату Італії Лаціо

У поєдинку 6-го туру першості Італії підопічні Жозе Моуріньо поступилися Лаціо з рахунком 2:3. Долю матчу багато в чому вирішив невиразний старт Вовків, які вже до 20-ї хвилини поступалися - 0:2.

Вдале виконання кутового під завісу першого тайму й гол Ибаньєса повернули підопічних Жозе Моуріньо в гру. Після перерви Рома потужно накочувалася на ворота суперника, але пропустила швидку контратаку, і розрив знову склав два м'ячі. Верету з пенальті зміг відквитати один гол, але не більше того.

Друга поразка в сезоні настільки вивела з себе наставника Роми Жозе Моуріньо, що після матчу він обрушився на суддівство й систему VAR, а також влаштував конфлікт із журналістом Sky Sport Italia й іншими працівниками ЗМІ.

«Робота арбітра і VAR не відповідала рівню матчу. У випадку з другим голом Лаціо всі помилилися (порушення на Дзаньоло. - Прим. ред.), але ж рахунок міг стати 1:1. Лукас Лейва мав отримати червону картку. Пеллегріні за таке видалили, Лейву - ні», - обурювався Особливий.

Після цього дісталося й прес-службі господарів, яка, на думку португальця, перешкоджала йому на прес-конференції: «Лаціо вирішив за свого тренера, а я хочу говорити із журналістами. Це неповага до людей, які роблять свою роботу. *** ня, а не правило. Ви не даєте мені поспілкуватися з пресою. Правила вибрав Лаціо? Засуньте в ** пу ці правила», - сказав Моуріньо.

Чемпіонат Італії. Серія А. 6-й тур

Лаціо - Рома - 3:2 (2:1)

Голи: Мілінкович-Савич (10), Педро (19), Андерсон (63) - Ібаньєс (41), Верету (69, з пенальті).

Рома: Руй Патрісіу, Карсдорп (Залевський, 82), Манчіні, Рожер, Вінья (Смоллінг, 82), Мхітарян, Верету, Крістанте, Дзаньоло (Карлес Перес, 77), Ель-Шаараві (Шомуродов, 64), Абрахам.

Нагадаємо, поєдинок 2-го туру групового раунду Ліги конференцій між Зорею та Ромою відбудеться 30 вересня в Запоріжжі (початок - о 19.45).

Тренер Реалу Карло Анчелотті дав гучну, але розпливчасту обіцянку з приводу Андрія Луніна