Моряки трималися вдома 65 хвилин, а потім попливли...

27.10.2021 21:24
Категорії: Топ Новини

У поєдинку 1/8 фіналу Кубка України Шахтар у другому таймі дотиснув Чорноморець

Напевно, мало хто сумнівався, що Шахтар у суперництві з Чорноморцем не зможе пройти до чвертьфіналу Кубка України. Втім, перший тайм показав божевільний настрій команди Юрія Мороза, і, можливо, недонастрій підопічних Роберто Де Дзербі, оскільки небезпечні ситуації біля воріт 19-річного Варакути можна було перерахувати на пальцях однієї руки.

Інша справа – другий тайм. Гірники збільшили швидкості, а коли на полі з'явилися Додо та Ісмаїлі, гольові моменти почали виникати із завидною регулярністю. Особливо досяг Ісмаїлі, на рахунку якого дві гольові передачі, на Фернандо та Маркоса Антоніо. Моряки трималися, до того ж, впевнено, до 65-ї хвилини, а потім попливли. А до великого рахунок довів Дентніо, який замкнув передачу Мудрика. 0:3.