Молдовський сценарій: шанс Шахтаря піти стопами Динамо й Чорноморця (відео)

27.09.2021 11:02
Категорії: Новини теми

Згадуємо всі поразки українських команд в єврокубках у матчах з представниками Молдови

У першому турі групової стадії ЛЧ-2021/22 Шахтар на виїзді програв Шерифу (0.2), пропустивши два м'ячі з другого поверху.

Це був 15-й поєдинок українських команд у єврокубках проти представників Молдови. Наші колективи здобули сім перемог при п'яти нічиїх і трьох поразках. Нижче ми згадаємо два попередніх фіаско.

ЛЄ-2010/11. Груповий етап. Шериф - Динамо - 2:0

Аякс не пустив киян до Ліги чемпіонів, тож вони мали задовольнитися турніром рангом нижче. Втративши в першому турі очки з БАТЕ (2:2), біло-сині геть зганьбилися в Тирасполі. Уже на 1-й хвилині трапився гол імені Дениса Бойка, а під кінець першого тайму молдовани реалізували пенальті. Незважаючи на фіаско в Молдові, у підсумку Динамо примудрилося посісти перше місце в групі, а завершило свій шлях у Лізі Європи аж в 4/XNUMX фіналу.

ЛЄ-2013/14. 2-й кв. раунд. Дачія - Чорноморець - 2:1

Єврокубковий шлях одеситів почався в протистоянні з молдованами. Після домашньої перемоги з рахунком 2:0 моряки першими забили в гостях - відзначився Олексій Гай. У другому таймі Дачія оформила два голи, але на долі протистояння це не позначилося. У підсумку Чорноморець подолав усі ранди кваліфікації, потім несподівано вийшов з групи і в 1/16 фіналу дав бій Ліону.

У контексті конфузу в Молдові. Шахтар може переписати свою історію в Лізі чемпіонів