«Можу сказати одне: арбітр - сміливий хлопець». Що наговорили тренери команд УПЛ

13.05.2019 11:01
Наводимо найбільш значущі фрагменти висловлювань наставників команд Прем'єр-ліги після матчів 28-го туру чемпіонату України

Ігор Леонов. фото arsenal-kyiv.com

Олександр Бабич, Маріуполь - Ми вибрали правильну тактику на матч. Навіть за рахунку 0: 0 ми грали тільки на перемогу. Може хтось думав, що нас влаштує нічия. Але ми за нічийного рахунку випустили другого нападника - Данила Сікану. Ми хотіли загострити гру попереду і у нас це вийшло. Хлопці добре відпрацювали, ми рухаємося вперед. Боротьба за четверте місце триває. Богдан Блавацький, Львів - Нас переслідує якийсь рок. У минулому році команда в топ-6 набрала два очки, зараз - поки що жодного. Мало і забитих м'ячів. Ми намагаємося грати в атакуючий футбол, який подобається вболівальникам, а не сидіти в обороні і чекати чогось ... Але поки у нас не виходить. Я розумію, відіграти дев'ять очок за чотири тури - це з розряду фантастики. Але решту матчів - досвід для наших молодих бразильських гравців. Якщо в першому таймі Вісенте робить помилку і призначається пенальті - ми повинні на цей епізод реагувати. У перерві ми перебудували захист - стали грати одні українці. Маємо те, що маємо. Маємо такий склад (оптимальний на даний момент) і ігровий вектор. Зміни в грі відбуваються. Однозначно. Ми відходимо від оборонного футболу і рухаємося до атакуючого. Критики в мою адресу буде багато. Я 25 років працюю тренером і прекрасно все розумію. Юрій Вернидуб, Зоря - Після поєдинку з Інгульцем мене підвело здоров'я. Я попросив старшого помічника Олександра Грицая замінити мене, за що йому вдячний. Могли бути якісь провокаційні питання, я міг з кимось зачепитися, а потім деякі відомі канали все розкручували б. Тому вирішив взяти паузу, поправити здоров'я. Тільки Бог один знає, скільки мені ще бути в Зорі. Я готовий працювати. Робота тренера - моя улюблена. Вона приносить мені щастя, радість і, що гріха таїти, фінансове благополуччя. Плюс, я працюю з молодими футболістами, які при мені стають гравцями, на яких потім дивишся, і радіє око. У мене прекрасна сім'я. Що ще потрібно в житті? Тому буду працювати поки, як мовиться, не прийде час. А в загальному - я не боюся будь-якої роботи. Володимир Шаран, Олександрія - У Лізі Європи ми однозначно будемо грати. Питання тільки в тому, потрапимо до групового етапу або в кваліфікацію. Вже після цього плануємо села розмова про посилення складу. Що стосується стадіону, то в Олександрії ми однозначно не гратимемо, якщо вийдемо в груповий етап. Думаю, це всім зрозуміло. Тут багато що залежить від того, як будемо добиратися на матчі. Якщо літаком, то пріоритетом для мене є Львів, тому що сам я із Західної України. Але швидше за все, або Полтава, або Одеса. Ангел Червенков, Чорноморець - Було б незаслужено програти поєдинок з Арсеналом-Київ. Хлопці показали характер, показали, що не хочуть поступатися і билися до кінця. Нашій команді треба грати більш відповідально, оскільки нам ніхто залікових балів просто так не дарує. Ігор Леонов, Арсенал-Київ - Такі пенальті, як на 90-й хвилині, не призначаються. Їх можна давати по десять за матч. Те, що зробив суддя, буде на його совісті. Впровадження VAR? З одного боку може допомогти, а з іншого - матч затягується довше. Сьогодні ми б грали хвилин 40 ще. Я думаю, що VAR - це добре, але навіщо тоді арбітру виходити на поле. Раніше судили без повторів і ніхто не скаржився. Рефері поруч стояв. Я розумію все, кожен може припуститися помилки. Але він відразу свиснув! Хоча б паузу зробив! Може асистент або четвертий щось підказали. Я не можу його звинувачувати, але такий пенальті на 90-й хвилині ... Можу сказати одне: арбітр - сміливий хлопець, сміливий. Я таких давно не бачив! Олександр Рябоконь, Десна - У нас був важкий психологічний момент: дві поразки поспіль від команд, що займають останні місця. Тому сьогодні було дуже важливо перемогти. До нас на тренування прийшли фанати - була змістовна бесіда. Хтось зрозумів це як підтримку, а хтось - як попередження, що програвати більше не можна. Ігор Климовський, Олімпік - Ми сьогодні зіграли беззубо ... Я очікував більшого від наших лідерів. У протистоянні з Десною на перший план виходить характер і бійцівські якості. У цьому компоненті ми були гірше, ніж хотілося б. Віталій Косовський, Ворскла - Чого я хочу від команди? Ситуація така, що відбулося призначення. Моя справа - працювати. Я докладу максимум зусиль для того, щоб змінити багато чого. Чи буде вводитися молодь до складу? Якби ми перемогли, можна було б говорити про це. Напевно, потрібно трішки почекати. Після цієї нічиєї думатимемо. Фабрі Гонсалес, Карпати - задається питанням, чому ми перший тайм не зіграли так, як другий? Чому команда втратила перші 45 хвилин і вийшла на поле без належної концентрації? Я дуже розлютився на футболістів в перерві. На противагу цьому я їх привітав, адже друга половина матчу була зовсім іншою.