Мінус чотири голи. Біда МанСіті з пенальті в нинішньому сезоні (відео)

04.02.2020 14:06
Скільки пенальті не реалізували футболісти Манчестер Сіті в нинішньому сезоні?

Ілкай Гюндоган готується пробити пенальті.

У 25-му турі АПЛ городяни на виїзді поступилися Тоттенхему 0: 2. У першому таймі завдяки VAR арбітр призначив пенальті у ворота шпор, але Ілкай Гюндоган не переграв Уго Льоріса. У другому таймі Олександр Зінченко заробив червону картку, А потім лондонці оформили два голи. https://youtu.be/SseSMdWSWlc?t=48 За 39 поєдинків нинішнього сезону Сіті пробив дев'ять пенальті, чотири з яких не були конвертовані в гол. Серхіо Агуеро реалізував всі три свої спроби, Гюндоган - дві з трьох, у Габріела Жезуса дві невдачі, у Рахіма Стерлінга - одна. Пропонуємо вам згадати, кому ж ще манчестерці не змогли забити з 11-ти метрів. ЛЧ. Груповий етап. Аталанта - МанСіті - 1:1 На Сан-Сіро англійці швидко повели в рахунку після голу Стерлінга. Перед перервою Йосип Ілічич зіграв рукою в своїй штрафній, але Жезус не зумів реалізувати пенальті. У другому таймі події склалися вже на користь Аталанти. Спочатку травму отримав Едерсон, якого замінив Клаудіо Браво. Потім Маріо Пашаліч зрівняв рахунок, а ближче до кінця поєдинку гості залишилися вдесятьох. Причому червону отримав вийшов на заміну Браво, так що на ворота довелося стати Кайлу Уокеру. Однак Сіті зумів вистояти і більше не пропустити. https://youtu.be/5zPEUANxbBw?t=92 АПЛ. Вулверхемптон - МанСіті - 3:2 І знову в поєдинку не обійшлося без видалення воротаря - на 12-й хвилині за фол останньої надії «червоне світло» побачив Едерсон. Незабаром Ріяд Марез заробив пенальті, який двічі (!) Не реалізував Стерлінг, але все ж відкрив рахунок. Спочатку рефері змусив Рахіма перебити «точку», а потім після нового сейви Руя Патрісіу англієць встиг на добивання. На початку другого тайму Стерлінг оформив дубль, після чого Вовки видали феноменальний камбек. Адама Траоре, Рауль Хіменес і Метт Доерті змусили команду Пепа Гвардіоли забути про повернення інтриги в чемпіонській гонці. https://youtu.be/qXwru3AspFc?t=23 АПЛ. Шеффілд Юнайтед - МанСіті - 0:1 Єдиний матч в нашому списку, в якому городяни перемогли. В середині першого тайму Марез знову заробив пенальті, але на цей раз Жезус не зумів переграти Діна Хендерсона. Проте в другій половині зустрічі переможний гол оформив вийшов на заміну замість бразильця Агуеро. Хто знає, може після невдачі Гюндогана аргентинець знову отримає статус штатного пенальтиста Сіті. https://youtu.be/sLrIYpMQXvg?t=57 Володимир Сержао

Зінченко дісталося від Гвардіоли і ЗМІ за видалення в матчі з Тоттенхемом (відео)

Олександр Зінченко - в трійці найгірших гравців Манчестер Сіті за оцінками InStat