Система VAR зіграла важливу роль у перемозі Динамо над Металістом 1925

11.09.2021 19:01

Київське Динамо в XNUMX-му турі чемпіонату України взяло три очки в поєдинку з харківським Металістом XNUMX

Київське Динамо в матчі 7-го туру першості країни в Харкові зустрічалося з Металістом 1925.

У першому таймі командам не вдалося вразити ворота одна одної, хоча м'яч і побував у сітці воріт господарів. На 35-й хвилині Кендзьора вже почав святкувати, але перегляд епізоду за допомогою системи VAR показав, що Сирота заважав голкіперу.

Зате в другому таймі кияни довели свою перевагу. Спочатку на 47-й хвилині Віктор Циганков із льоту відправив м'яч у ворота суперника, а потім Денис Гармаш подвоїв перевагу гостей, причому знову не обійшлося без системи VAR.

У підсумку 2:0 - перемога київського Динамо, яке з 19 очками очолює турнірну таблицю першості країни.