Мессі і Ко перенервували. Найбільш грубі матчі ЧС-2018

У яких поєдинках нинішнього чемпіонату світу арбітри продемонстрували найбільше карток?

instagram.com/afaseleccion/

Мундіаль наближається до свого ендшпіль і саме час підбивати його підсумки. Цього разу пропонуємо вам дізнатися, які матчі турніру були самими грубими. За 62 поєдинку турніру було продемонстровано 216 жовтих і чотири червоні картки. В середньому виходить 3,5 «гірчичника» і 0,06 видалення за гру. Німець Жером Боатенг і росіянин Ігор Смольников були вигнані з поля за два попередження, а колумбієць Карлос Санчес і швейцарець Міхаель Ланг - безпосередньо. Найгрубіших поєдинків два, і обидва вони припали на 1/8 фіналу. В іграх Франція - Аргентина і Колумбія - Англія було показано по вісім жовтих. Ось тільки в другому матчі одну з карток рефері виписав в овертаймі. Друге місце ділять поєдинки групового етапу Бельгія - Панама та Аргентина - Хорватія. Ще в шести зустрічах сталося по шість попереджень. Найгрубішою командою виявилася збірна Марокко. У поєдинку проти Португалії Атлаські леви назбирали шість «гірчичників». Найбільш грубі матчі ЧС-2018
Стадія Матч картки
1/8 фіналу Франція - Аргентина - 4: 3 8
1/8 фіналу Колумбія - Англія - ​​1: 1 (пен. 3: 4) 8
Група Бельгія - Панама - 3: 0 7
Група Аргентина - Хорватія - 0: 3 7
Жовто-червоні спектаклі Що стосується історії мундіалю, то найбільш недисциплінованих перформансів два. На ЧС-2006 в 1/4 фіналу зійшлися Португалія і Голландія, а арбітру зустрічі Валентину Іванову довелося показати 16 «гірчичників» і видалити чотирьох гравців. Португальці відкрили рахунок на 23-й хвилині після удару Маніше, а в кінці першого тайму червону отримав Коштінья. Однак голландцям ніяк не вдавалося відігратися, так що пішли нерви. На 63-й хвилині Іванов видалив Халіда Буларуза, а в кінцівці Деку і Джованні ван Бронкхорста. Європейські бразильці перемогли з рахунком 1: 0, а матч увійшов в історію як «Битва при Нюрнберзі». https://www.youtube.com/watch?v=VpJr6QuMQzk Аналогічно 16 жовтих карток продемонстрував Антоніо Лопес Ньєто на ЧС-2002. Справа була в третьому турі групового етапу, коли зійшлися Камерун і Німеччина. Обом командам була потрібна тільки перемога, так що в хід пішли і заборонені прийоми. Африканці і європейці отримали по вісім «гірчичників», а камерунець Патрік Сюффо і німець Карстен Рамелов були видалені. У підсумку перемогла бундестім завдяки голам Марко Боде і Мирослава Клозе в другому таймі. https://www.youtube.com/watch?v=eMbV8aFfD38 Володимир Сержао