Марлос вирішив долю матчу: репетиція гірників перед зустріччю з Інтером виявилася вдалою

25.09.2021 19:10

Беручи до уваги, що наступного тижня Шахтарю належить з'ясовувати стосунки в груповому турнірі Ліги чемпіонів з іменитим Інтером, головний тренер гірників Роберто де Дзербі вирішив дати відпочити лідерам, зробивши серйозну ротацію складу порівняно з поєдинком за Суперкубок України з Динамо.

Утім, рульовий Вересу Юрій Вірт, який свого часу захищав ворота Шахтаря, був готовий до цього й чудово розумів, що лише з п'ятьма легіонерами в стартовому складі не будуть робити ставку тільки на контроль м'яча.

Гірники вийшли вперед на 22-й хвилині після автоголу Мірошника, що переправив м'яч у сітку своїх воріт після пасу Марлоса, проте незабаром Геннадій Пасіч відновив статус-кво після шикарного сольного рейду.

Такий розвиток подій не влаштовував донеччан, і, піднявши темп на початку другого тайму, вони домоглися свого: м'яч після удару Тете (відмінний пас Марлоса) ще раз опинився в сітці воріт рівнян. Гірників, що спіймали кураж, уже було не зупинити, і Марлос із Траоре довели справу до розгрому - 4:1. Останньому асистував Мудрик, в якого на очах відроджуються впевненість у своїх силах.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 9 тур

Шахтар - Верес - 4:1

Голи: Мірошник (22, автогол), Тете (55), Марлос (79, з пенальті), Траоре (86) - Г. Пасіч (30).

Шахтар: Пятов, Вітао (Бондар, 83), Кривцов, Маркос Антоніо, Марлос, Тете, Бондаренко (Майкон, 63), Соломон (Мудрик, 71), Конопля, Корнієнко (Ісмаїлі, 71), Сікан (Траоре, 63).

Верес: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Кльоц, Кучеров (Полюлях, 83), Є. Пасіч (Дахновський, 75), Панасенко (Гегедош, 70), Г. Пасіч (Тимофієнко, 83), М. Шестаков (Гечев, 75).

Попереджені: Кривцов - Кучеров, Панасенко, Дахновський.