Нокаут на 90-й хвилині: Металіст 1925 продовжує свою виграшну серію в чемпіонаті України

16.10.2021 16:11

Маріуполь програв Металісту 1925 і продовжив свою програшну серію в чемпіонаті України

В 11-му турі чемпіонату країни Маріуполь на своєму полі приймав Металіст 1925. Здобувши третю перемогу поспіль, харків'яни піднялися на сьоме місце в турнірній таблиці.

На відміну від гостей, маріупольці не мали можливості готуватися під час жовтневої паузи в чемпіонаті УПЛ в оптимальному складі, оскільки делегували в збірні України різного віку цілу групу виконавців. А слобожани навіть встигли дозаявити досвідченого грузинського легіонера Соломона Квірквелію, який сьогодні до заявки не потрапив.

Та хоча в азовців було менше часу для балансування дій, це не завадило їм уже в дебюті відкрити рахунок після удару Андрія Кулакова. Господарі продовжували диктувати умови, але гостям після перерви вдалося не тільки відігратися, а й завдяки Іллі Зубкову, який вийшов на заміну, здобути вольову вікторію.

У підсумку 2:1, і Металіст 1925 записав до свого активу три очки після третьої перемоги поспіль.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 11 тур

Маріуполь - Металіст 1925 - 1:2 (1:0)

Голи: Кулаков (3) - Марлісон (72), Зубков (90).

Маріуполь: Кудрик, Стасюк, Драмбаєв, Мампассі (Удод, 46), Меліченко, Чех, Кащук (Петерман, 84), Топалов (Світюха, 60, Никитишин, 70), Мишньов, Очеретько (Спіровський, 84), Кулаков.

Металіст 1925: Сидоренко, Западня, Ткачук (Єрмаков, XNUMX), Габелок, Шершень, Криськів (Задерака, XNUMX), Голодюк (Ременюк, XNUMX), Батюшин, Фабіньо, Протасов (Савін, XNUMX), Марлісон (Зубков, XNUMX).

Попереджені: Кулаков (58) - Голодюк (29), Западня (31), Фабіньо (37).

У наступному турі Маріуполь поїде до Луцька в гості до Вересу, а Металіст 1925 прийматиме Інгулець.

Легіонери УПЛ у збірних: гравці Динамо й Шахтаря порадували (відео)