Маріуполь, Шахтар і Буковина. Команди з трьома вилученнями за матч в УПЛ

13.03.2020 08:10
Футболістам яких команд вдавалося заробити по три червоні картки за поєдинок за всю історію чемпіонату України?

Євген Арановський дивиться повтор. фото scdnipro1.com.ua

У 22-му турі УПЛ Дніпро-1 здобув перемогу над Маріуполем (2:0), В результаті чого останній не зміг пробитися в верхню шістку. Голи у складі переможців забивали Олексій Чичиков (дубль) і Сергій Булеца. При цьому по ходу матчу арбітр Євген Арановський продемонстрував три червоні картки команді гостей. На 23-й хвилині рефері за допомогою VAR видалив захисника Сергія Чоботенко, який пішов у грубий підкат проти Юрія Вакулко. На 39-й суддя показав другу жовту картку ще одному оборонців азовців Сергію Яворському, який ліктем врізався в Олексія Хобленко. Третя червона дісталася Данилу Ігнатенко - на 77-й хвилині він дістав другий «гірчичник» за відмашку. https://youtu.be/YyYU5F34W0w?t=33 Як повідомляє офіційний сайт УПЛ, Арановський став третім арбітром в історії вітчизняного чемпіонату, видалити трьох гравців однієї команди. При цьому у всіх випадках на санкції спотикався гості. Перший прецедент трапився в останньому турі дебютного чемпіонату України-1992. Волинь в нічого не значущою грі на своєму полі здолала Буковину. У кінцівці зустрічі забивали Олег Федюков і Дмитро Топчієв. На той момент представники Чернівців грали вдев'ятьох - на 31-й хвилині Ігор Ярменчук вигнав з поля Юрія Гія і Віктора Олійника. Тоді ще волиняни заробили право на пенальті, але Володимир Дикий з «точки» помилився. На 80-й хвилині арбітр показав другу жовту Віктору Будника. Наступний епізод стався в УПЛ-2017/18 в останньому турі перед зимовою паузою, а «героєм» став Сергій Бойко. Шахтар на виїзді поступився Зорі 1: 2, хоча контролював хід матчу і до доданого часу вів після голу Івана Петряк. Однак спочатку сам автор забитого м'яча заробив другу жовту (79-я хвилина), потім аналогічним чином пішов Фред (86-я), після чого був вигнаний за розмови і Ярослав Ракицький (90-я). Ще одним антигероєм виявився Богдан Бутко, відзначившись привезеним пенальті (реалізував Сілас) і автоголом. https://www.youtube.com/watch?v=jT7_KjK7R1U

Фішка туру. Парад VAR: всі серії фільму з моменту введення системи (відео)