Маріуполь за підсумками очного матчу скоротив відставання від Дніпра-1

28.06.2020 18:02
У поєдинку 28-го туру чемпіонату України Маріуполь здобув мінімальну перемогу над Дніпром-1

Фото scdnipro1.com.ua

У двох попередніх зустрічах підопічні Дмитра Михайленка перемогли азовців із загальним рахунком 5: 0. Так що Маріуполь підходив до гри не тільки з метою скоротити відставання від Дніпра-1, але і взяти свого роду реванш. Тим більше, в мід-уїк підопічні Олександра Бабича ще й прикро вибули з Кубка України. У Маріуполя не зміг зіграти травмований Яворський, але інші футболісти встигли повернутися з лазарету. Дніпро-1 залишився без дискваліфікованих Коршішко і Лопиренка. Перший тайм команди почали на рівних, але ближче до перерви ініціативою заволоділи господарі. Якщо з ударом Вакулко на старті поєдинку впорався Гальчук, то Корнієнко після відмінної передачі-закидання від Кірюханцева відкрив рахунок ударом головою. До перерви господарі створили ще кілька гольових можливостей, в тому числі Кулаков обіграв воротаря, але не влучив у порожню рамку. Уже в доданий час маріупольці збільшили перевагу. Після розіграшу кутового м'яч опинився у Кащука, який потужним пострілом з-за меж чужого штрафного оформив свій третій гол у сезоні. Друга половина зустрічі залишилася за дніпрянами, але врятувати матч їм не вдалося. Спочатку Адамюк після кутового влучив у штангу, а незабаром подарунок гостям зробив Муравський, який завалив Хобленко у власному штрафному. Назарій і пенальті привіз, і другу жовту заробив, підвівши свою команду. Сам же потерпілий стандарт і реалізував. До кінця зустрічі у Дніпра-1 були реальні шанси забити другий м'яч. Гальчук виручив після ударів з близької відстані від Булеца і Чичикова, Адамюк із забійної позиції зарядив вище, пізніше він же упустив ще кілька шансів. В результаті Маріуполь вистояв і набрав три очки. Тепер команда Бабича відстає в таблиці від спортклубовцев на один пункт. Маріуполь - Дніпро-1 - 2: 1 (2: 0) Голи: Корнієнко (24, Кирюханцев), Кащук (45 + 3, Мишнєв) - Хобленко (67, пенальті). На 67-й хвилині вилучений Муравський (М). Маріуполь: Гальчук - Муравський, Дава, Биков - Кирюханцев, Федорчук, Ігнатенко (Чех, 77), Мишнєв (Топалов, 77), Корнієнко (Горбунов, 57) - Кащук (Фомін, 57), Кулаков (Чурко, 67). Дніпро-1: Юрчук - Адамюк, Сваток, Логінов, Цуріков - Кравченко (Ді Франко, 46), Когут (Батагов, 80) - Тейлор (Супряга, 28), Вакулко, Назаренко (Булеца, 46) - Хобленко (Чичиков, 80 ). Попереджені: Ігнатенко, Муравський, Кулаков - Логінов, Сваток, Ді Франко.

Каштру увійшов в топ-п'ятірку: тренери Шахтаря в чемпіонаті України