Маріуполь виявився сильнішим в битві за п'яте місце

14.04.2018 15:11
Підопічні Олександра Бабича в рамках чергового туру чемпіонату України на домашньому полі впевнено переграли рівненський Верес

veres.club

У звітній зустрічі азовців не могли розраховувати на травмованого Рустама Худжамова, Але, як виявилося, Євген Гальчук успішно замінив колегу в рамці воріт. Напередодні у обох команд утворилася безвиграшна серія довжиною в чотири тури, а обидві особисті зустрічі Маріуполя і Вереса в нинішньому сезоні завершилися світовими. Господарі відкрили рахунок вже на третій хвилині - В'ячеслав Чурко здорово зіграв з підбору, з лівої ноги забивши красивий м'яч з-за меж штрафного. Після стартової активності Маріуполь віддав ініціативу гостям. Однак атакам Вереса не вистачало гостроти, а вже на 17-й хвилині Юрій Свірко замінив травмованого Станіслава Куліша. Ближче до кінця тайму у ворота колишньої команди міг забивати хавбек рівнян Денис Кожанов, а перед самою перервою свій момент упустив Андрій Тотовицький. Маріуполь виграв вперше з початку березня У другому таймі ситуація не змінилася - Верес більше володів м'ячем, але гаряче ставало частіше саме біля воріт Олександра Бандури. І якщо на удар Ігоря Кірюханцева на 59-й хвилині голкіпер зреагував, то через кілька миттєвостей Тотовіцкій вже без будь-яких перешкод замкнув фланговий навіс - 2: 0. Ситуація для Вереса стала критичною, а незабаром з-за пошкодження вибув Сергій Борзенко. Промінчик надії з'явився у гостей на 85-й хвилині, коли Данило Ігнатенко збив у своєму штрафному Артура Пастку. Однак Роман Карасюк з 11 метрів переграти Гальчука не зумів. У підсумку зустріч завершилася вельми впевненою перемогою Маріуполя. Азовці йдуть п'ятими в таблиці, випереджаючи на три очки якраз Верес. Від Зорі підопічні Бабича відстають на один пункт, але луганчани свій матч проведуть завтра.