Маріуполь несподівано обіграв Зорю завдяки голу Топалова

13.09.2020 17:54
У поєдинку другого туру чемпіонату України Маріуполь на виїзді мінімально обіграв луганську Зорю

Фото zarya-lugansk.com

Під час паузи на матчі збірних Зоря провела спаринги проти Інгульця (3: 1) і Олександрії (4: 0), а також підписала Гладкого. Маріуполь же обмежився домашнім збором і поєдинком проти «дубля». У стартовому турі УПЛ обидві команди програли. У першому таймі Зорі і Маріуполю не вдалося забити багато в чому через майстерності голкіперів. Початок поєдинку залишився за азовцями, які провели безліч небезпечних атак. Відзначимо сейви Шевченко після зрізки Фаворова, ударів з хороших позицій від Горбунова і Кулакова, а також потрапляння Сагуткін в штангу після навісу. Ближче до середини тайму Зоря вирівняла гру. Відмінний шанс упустив Громов - після його пострілу метрів з 11-ти виручив Гальчук. Пізніше луганчани створили ще кілька моментів, продовжував проявляти активність Громов. Однак забитих голів до перерви так і не сталося. Маріуполь завершував матч в меншості У другій 45-хвилинки команди продовжували створювати момент за моментом. Уже в дебюті тайму Юрченко ледь не перекинув Гальчука, а Кулаков не переграв Шевченка при виході один на один. Пізніше Цвек після корнера з відмінною позиції зарядив над поперечиною. На 61-й хвилині азовці упустили забійний момент, коли Шевченко врятував після удару Кулакова, а Горбунов на добиванні не влучив у порожні ворота. Втім, в наступній атаці Маріуполь таки забив: Кулаков після помилки суперників увірвався в штрафну і закинув м'яч на дальню штангу, де набіг Топалов розстріляв Шевченко. Після цього гості зосередилися на обороні, а Зоря не змогла реалізувати що почався у неї перевага. Найкращий момент упустив Назарин, коли на 78-й хвилині з відмінною позиції пробив над поперечиною. Трохи пожвавив гру Зорі Гладкий, але свої моменти також упустив. У кінцівці зустрічі другу жовту картку отримав Ігнатенко, але вдесятьох Маріуполь вистояв. Таким чином Зоря розпочала сезон з двох поразок, а азовці роздобули перші три очки під керівництвом Остапа Маркевича. Зоря - Маріуполь — 0:1 (0:0) Гол: Топалів (62, Кулаков). На 86-й хвилині вилучений Ігнатенко (М). Зоря: Шевченко - Фаворов, Цвек, Абу Ханна (Вернидуб, 78), Гречкин (Назарин, 46) - Кочергін (Янаков, 78), Іванисеня, Юрченко - Хомченовський, Громов (Перович, 70), Кабан (Гладкий, 70). Маріуполь: Гальчук - Кирюханцев, Сагуткін (Биков, 75), Чоботенко, Стасюк - Мишнєв, Чех, Бондаренко (Ігнатенко, 34) - Топалов (Петерман, 75), Кулаков (Біблік, 75), Горбунов (Кащук, 68). Попереджені: Цвек, Абу Ханна, Вернидуб - Чоботенко, Кирюханцев, Ігнатенко.