Маріуполь на виїзді розійшовся миром зі шведським Юргорденом

26.07.2018 21:12
Підопічні Олександра Бабича почали свої виступи у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи з результативною нічиєю

Олександр БАБИЧ. фото chernomorets.odessa.ua

Маріуполь через 14 років повернувся на європейську арену. У 2004 році команда Миколи Павлова пройшла перший кваліфікаційний раунд, а в другому спіткнулася на австрійської Аустрії. Нинішнім суперником маріупольців є шведський Юргорден, який в минулому сезоні посів третє місце в своєму чемпіонаті. Перший тайм пройшов, в принципі, в рівній боротьбі, але десь було помітно, що за якістю гри і майстерності підопічні Олександра Бабича перевершують свого опонента. І на 37-й хвилині гості відкрили рахунок. Після подачі з кутового від Чурко результативним пострілом відзначився Яворський. 0: 1. Після перерви господарі спробували притиснути азовців до своїх воріт, але отримали відсіч. І тільки ближче до кінця поєдинку футболісти Юргордена стали частими гостями в штрафний української команди. А на 90 + 4-й хвилині шведи таки зрівняли рахунок. 1: 1. Втім, підсумковий результат дозволяє азовцям з оптимізмом дивитися на відповідну дуель.

Другий кваліфікаційний раунд Ліги Європи

26.07.20188

Юргорден - Маріуполь - 1: 1

Гол: Баджо (90 + 4, Мрабті) -Яворскій (37, Чурко). Маріуполь: Худжамов, Білий, Яворський, Биков, Кирюханцев (Полегенько, 87), Пихаленок, Мишнєв (Чоботенко, 82), Тищенко, Демір, Чурко, Фомін  В'ячеслав Чурко: «Все об'єднані метою - подолати шведський бар'єр»