МанСіті Олександра Зінченка вчинив формений розгром Вест Бромвіча в першості Англії

26.01.2021 23:06

Українець Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті розгромити Вест Бромвіч в першості Англії

Фото mancity.com

Гравець збірної України Олександр Зінченко в четвертий раз в нинішньому році потрапив в стартовий склад Манчестер Сіті в першості Англії. На цей раз в гостьовому поєдинку «городян» проти Вест Бромвіча.

Все в матчі було вирішено вже в першому таймі, в якому підопічні Хосепа Гвардіоли відвантажили господарям чотири сухих м'ячі. Дублем відзначився Гюндоган, по одному голу на свій рахунок записали Канселье і Марез.

У другому таймі Рахім Стерлінг довершив розгром Вест Бромвіча - 5: 0. Олександр Зінченко запам'ятався численним виконанням стандартів, відіграв весь матч, але результативними діями не відзначився.

Після цієї перемоги Манчестер Сіті набрав 41 очко і очолив турнірну таблицю, випередивши Манчестер Юнайтед на один пункт.