Манчестер Сіті і без Зінченко вже гарантував собі вихід до чвертьфіналу!

13.02.2018 22:47
У Турині Тоттенхем зробив серйозну заявку на чвертьфінал, відігравшись з рахунку 0: 2 в матчі з Ювентусом
чвертьфінал

Фото East News

Наші надії на те, що в складі Манчестер Сіті в Базелі вийде Олександр Зінченко розвіялися, як тільки стала відома заявка Городян на гру, де українцеві не знайшлося місця навіть в запасі. Зате на поле вийшов капітан МанСіті Венсан Компані, який пропустив весь минулий сезон через травми. Це його перша поява в грі Ліги чемпіонів за останні 650 днів! Особливою роботою він, як і вся захисна лінія англійців, перевантажений не був. Манкуніанці протягом десяти хвилин показали, хто на полі господар, відправивши у ворота Базеля три голи без відповіді. На початку другого тайму Ілкай Гюндоган ефектно довів рахунок до 4: 0. У цій парі все ясно - матч-відповідь можна і не грати. Але доведеться ...

Туринські подвиги Шпор

Набагато цікавіше проходив поєдинок Ювентуса з Тоттенхемом. Італійці жваво почали, відправивши у ворота Шпор зусиллями Гонсало Ігуаїна два голи, після чого англійці перехопили ініціативу, відповівши точним ударом у виконанні, само собою, Харрі Кейна. Ігуаїн міг оформити хет-трик ще до перерви, але другий свій пенальті запоров - пробив на силу по центру, а м'яч струсонув поперечину. Помилка дорого обійшлася Старій Синьйорі. Юве не міг знайти протиотруту високому пресингу лондонців, а Джіджі Буффон виявився безсилим проти досить нехитрого пострілу Крістіана Еріксена зі штрафного. Нічия - 2: 2, можна вважати, на користь гостей. М'яч, як то кажуть, тепер на половині поля Шпор.

13.02.2018

1/4 фіналу. перші матчі Ювентус - Тоттенхем - 2: 2 (Ігуаїн, 2, 9, з пенальті - Кейн, 35, Еріксен, 71). На 45 + 2-й хвилині Ігуаїн (Ю) не реалізував пенальті. Базель - Манчестер Сіті - 0: 4 (Гюндоган, 14, 53, Бернарду Сілва, 18, Агуеро, 23).