Малиновський і Соболь зіграли за свої клуби в європейських чемпіонатах

22.09.2019 19:58
Гравці збірної України Руслан Малиновський і Едуард Соболь вийшли в стартових складах своїх команд у чемпіонатах Італії та Бельгії

Фото atalanta.it

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський поступово завойовує собі місце в стартовому складі Аталанти. Він вийшов з перших хвилин поєдинку Ліги Європи з загребським Динамо і ось в матчі Серії А з Фіорентиною Джан П'єро Гасперіні знову надав довіру українцеві. Наш співвітчизник був помітний на полі і вже на 12-й хвилині відзначився ударом з дальньої дистанції, правда, трохи неточним. Українець брав участь практично у всіх атаках Аталанти, виконував штрафні і кутові. Проте, на перерву команди пішли за рахунку 0: 1 на користь Фіорентини. У другому таймі українець був не менше активний, а Аталанте вдалося врятувати матч. Коли Франк Рібері забив ще один м'яч за Фіорентину, здавалося, доля матчу вирішена. Але господарі рук її опустили і Ілічіч з Кастаньо на останніх хвилинах зрівняли рахунок - 2: 2. Відзначимо, що згідно з оцінкою авторитетного ресурсу Whoscored, Малиновський став кращим в команді господарів (оцінка 7,8). У наступному турі підопічні Гасперіні на виїзді зіграють з Ромою Паулу Фонсека.

Брюгге Соболя переграв Андерлехт

Едуард Соболь повернувся до стартового складу Брюгге. Захисник збірної України вийшов на поле з перших хвилин центрального матчу 8-го туру першості Бельгії проти Андерлехта. Соболь відіграв весь поєдинок, але будь-яких результативних дій не вчинив. Сам поєдинок завершився перемогою Брюгге - 2: 1.

Вольова перемога Ференцвароша

Ференцварош Сергія Реброва протягом п'яти останніх хвилин матчу чемпіонату Угорщини з Залаегерсег повністю переломив хід зустрічі. На 88-й хвилині команда українського тренера програвала 0: 1. Однак потім, зусиллями Леандро і Нгуєна, забила два м'ячі і виграла 2: 1. Українці Олександр Зубков і Ігор Харатін вийшли в стартовому складі «Фраді». Перший відіграв 61-у, а другий - 81-у хвилину. Результативними діями наші співвітчизники не відзначилися. Після шести турів Фернцварош йде на третьому місці, відстаючи від Фехервара Івана Петряк на шість пунктів. Але у команди Реброва гра в запасі.