Гірчичник Маліновського й перемога Соболя: українці відіграли в Італії й Бельгії

18.09.2021 23:46

Руслан Маліновський і Едуард Соболь відіграли за свої клуби в чемпіонатах Італії та Бельгії

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський вийшов на поле в стартовому складі Аталанти на гостьовий матч 4-го туру чемпіонату Італії із Салернітаною.

Українець відіграв 58 хвилин, не відзначившись результативними діями. За дві хвилини до заміни він отримав жовту картку. Його ж команда перемогла завдяки єдиному голу Дувана Сапати.

Чемпіонат Італії. Серія А. 4-й тур

Салернітана - Аталанта - 0:1 (0:0)

Гол: Сапата (75).

Із перших хвилин на полі в складі Брюгге з'явився й захисник збірної України Едуард Соболь. У 8-му турі чорно-сині на виїзді грали із Шарлеруа.

Соболь відіграв весь поєдинок і допоміг своїй команді здобути перемогу з мінімальним рахунком - 1:0.