Максим Білий: «Ми погано провели з Динамо відрізок у другому таймі»

04.04.2019 15:00
Захисник луганської Зорі Максим Білий прокоментував поразку своєї команди в матчі 23-го УПЛ проти Динамо з рахунком 2: 3 - Як казав Фабіо Капелло його самий нелюбимий рахунок - 2: 0. Якби ми не забили другий м'яч, і не було б червону картку у Кадара, можливо, наша команда грала суворіше, більш сконцентровано. Але після цього ми втратили концентрацію. Пропустили перший м'яч, другий ... Я отримав червону картку ... Повністю втратили контроль над грою. Хоча в першому таймі домінували і заслужено вигравали. Динамо не було чого втрачати. Вони всі побігли вперед. Десь ми допустили помилку в першому пропущеному м'ячі. Наша улюблена гра - контратаки, а самі пропустили гол саме після контратаки. Плюс - виконавчу майстерність Циганкова ... Наша команда погано провела другий відрізок другого тайму. Червона картка? Я порушував правила ненавмисно. Потрібно дивитися цей епізод. Зараз складно щось сказати. Але швидше за все, там більше був фол, ніж ні, - цитує гравця прес-служба Зорі.