Улюблена жертва Динамо. Все розгромних поразок Олександрії після підвищення в УПЛ (відео)

31.08.2019 12:04
Підраховуємо всі розгромних поразок Олександрії з часів підвищення команди до вищого дивізіону в 2015 році

Фото fco.com.ua

Після перемоги в Першій лізі в сезоні 2014/15 команда Володимира Шарана є незмінним учасником елітного дивізіону. З тих пір олександрійці встигли дебютувати в єврокубках, завоювати бронзові медалі і стати «грозою авторитетів». Крім того, в минулому сезоні лише в 11-ти матчах Олені пропустили більше одного гола. Однак бувають у Олександрії та спади. У новому сезоні команда програла три поєдинки з п'яти, причому в п'ятому турі була розбита Десною з рахунком 3: 0. У зв'язку з несподіваним розгромом ми вирішили з'ясувати, як часто підопічні Шарана крупно програвали в минулих сезонах. Відео УПЛ 2015/16. Динамо - Олександрія - 3:0 У своєму сьомому за рахунком матчі чемпіонату олександрійці нарвалися на розгром. Денис Гармаш і Домагой Віда забезпечили господарям перевагу за підсумками першого тайму, а в доданий час Данило Сілва забив свій останній гол у футболці Динамо. https://www.youtube.com/watch?v=EwXXOKscHcs УПЛ-2015/16. Олександрія - Дніпро - 0:4 В кінці того ж сезону Оленів засмутили синьо-біло-блакитні, що займали третю позицію. У складі гостей забивали Андерсон Піко, Руслан Ротань, Джон Хайро Руїс і Бруну Гама. Втім, пізніше Дніпро позбавили права брати участь в єврокубках, а його місце зайняла саме Олександрія, яка фінішувала шостою. https://www.youtube.com/watch?v=_uC14-kM-bk УПЛ 2016/17. Динамо - Олександрія - 5:1 Новий сезон почався з нового побиття в Києві. У цьому поєдинку хет-трик оформив Жуніор Мораес, також забивали Віталій Буяльський та Віда. У кінцівці рахунок розмочив Євген Банада. https://www.youtube.com/watch?v=jo5tmNSKLwo ЛЄ 2016/17. 3-й раунд кваліфікації. Олександрія - Хайдук - 0:3 Городяни затрималися в єврокубках ненадовго. У своєму дебютному поєдинку на цьому рівні команда «з'їла» три голи від хорватів, зумівши протриматися лише один тайм. У матчі-відповіді Олександрія поступилася з рахунком 1: 3. https://www.youtube.com/watch?v=FhbCtDTi6KE УПЛ 2016/17. сталь До - Олександрія - 4:1 Забезпечивши собі місце в топ-6, в останньому турі першого етапу жовто-чорні несподівано були розбиті Сталлю. Сергій Старенький в першому таймі вивів гостей вперед, але потім за справу взялися легіонери кам'янської команди - ганець Кваме Карікарі зробив хет-трик, а голландець Бій Деул реалізував пенальті. https://youtu.be/kIOoLRZpl3c?t=46 УПЛ-2016/17. Олександрія - Динамо - 1:4 У другому етапі чемпіонату городяни виступали не дуже вдало і набрали всього сім очок. У першій же грі проти Динамо вони нарвалися на черговий розгром. На другій хвилині гол забив Владислав Огиря, але потім Артем Бесєдін, Гармаш і Андрій Ярмоленко (дубль) поставили все на свої місця. https://youtu.be/EvdEfmFT-HY?t=76 УПЛ 2016/17. Динамо - Олександрія - 6:0 Через місяць підопічні Шарана взагалі з'їли шість сухих голів, зазнавши однієї з найбільш нищівних фіаско в історії. Цього разу знову забили Бесєдін та Ярмоленко, Гармаш зробив дубль, також відзначилися Микола Морозюк і Віктор Циганков. Втім, незважаючи на такі результати олександрійці зуміли пробитися в єврокубки. https://www.youtube.com/watch?v=Y2AHA9IVfR0 УПЛ 2017/18. Динамо - Олександрія - 3:0 У позаминулому сезоні трапився лише один розгром, і знову при «сприянні» біло-синіх. Гості нав'язали боротьбу в першому таймі, але в другому пропустили від Євгена Хачеріді, Дьємерсі Мбокані і Циганкова. За підсумками чемпіонату жовто-чорні посіли сьоме місце. https://www.youtube.com/watch?v=FUlTKISRb9Q Кубок України-2018/19. 3-й раунд. Чорноморець - Олександрія - 3:0 У попередньому чемпіонаті, кращому в історії команди, Олександр не розгромили жодного разу. Зате в першому ж кубковому матчі Оленів зупинив Чорноморець. В Одесі забивали Артем Чорний (дубль) і Володимир Коваль. Відео Володимир Сержао

Подвійний візит Яремчука і покер Куліша. Всі дублі гравців Олександрії після підвищення в УПЛ (відео)

7 вересня в Вільнюсі збірна України проведе матч відбору Євро-2020 проти команди Литви. Як, на ваш погляд, завершиться цей поєдинок?

• перемогою України (91%, голосів: 1 654)