Львів'яни забивали голи на будь-який смак ...

19.01.2021 21:12

Підопічні Віталія Шумського провели перший контрольний поєдинок у 2021 році

Фото pfclviv.com

На зборі в Мукачево Львів розім'явся на аматорах з виноградівської Севлюша, здобувши в першому в новому році спарингу велику перемогу - 11: 2.

Уже в першому таймі хет-трик оформив Назарій Нич. Після перерви городяни продовжували домінувати і найрезультативнішим серед них виявився Юрій Захарків - автор двох голів.

У спарингу брали участь знаходяться на перегляді воротар Олександр Ільющенков (Рух) і півзахисник Олексій Довгий (Олександрія), повернулися з оренди бразильські легіонери Алваро і Ренан. Підписав зі Львовом контракт півзахисник Іван Брикнер, минулої осені виступав за Рух.

У підопічних Віталія Шумського запланований в Мукачево ще один спаринг, а заключний етап підготовки з 24 січня вони проведуть в Туреччині.