Львів лише в серії пенальті виграв кубковий матч в Альянсу

28.10.2021 16:41

В ігровий час суперникам вдалося забити лише по одному м'ячу.

Олег Дулуб

Одним із трьох представників нижчого дивізіону в 1/8 фіналу Кубку України був Альянс із Липової Долини, який волею жереба зустрічався зі Львовом.

Поєдинок, який пройшов у Сумах, великою кількістю гольових моментів не вирізнявся. Але, незважаючи на це, голи були забиті в першій половині першого тайму. Спочатку у складі гостей після передачі Ернеста відзначився Бусько, а на 19-й хвилині ударом здалеку рахунок зрівняв Карноза. 1:1.

Другий тайм міг стати бенефісом Довгого, проте, тричі опинившись на ударній позиції, півзахисник львів'ян двічі пробив поряд зі стійкою та одного разу влучив у неї.

У підсумку матч перейшов у додатковий час, під час якого гості виглядали набагато свіжішими за свого опонента. Проте Альянсу вдалося дотягнути до серії пенальті. У футбольній лотереї міцнішими виявилися нерви гравців Львова. 3:2.