Львів знайшов собі зручного суперника

26.09.2021 16:07

У поєдинку аутсайдерів Преьер-ліги на кону стояло шість очок ...

Mінай і Львів вже тривалий час не перемагали, і не дивно, що серія невдач галичан послужила підставою для відставки їх головного тренера Анатолія Безсмертного.

Якщо взяти до уваги, що в минулому сезоні обидва очних поєдинки завершилися перемогою Львова, то Минай можна назвати зручним опонентом для львів'ян.

Склалося враження, що ситуація не зміниться і в звітному чемпіонаті, адже вже на 21-й хвилині гості вийшли вперед після удару Володимира Якимця. Господарі зусиллями Антона Байдала ще до перерви вирівняли становище. Однак вийшов на заміну Шина приніс львів'янам важливу перемогу - 1: 2, зберігши традицію. А Олег Дулуб здобув першу перемогу у керма Львова.