Львів і Металіст 1925 розписали безгольову нічию

19.09.2021 21:28

За весь поєдинок суперники практично не створили стовідсоткових гольових ситуацій

У Львові в рамках 8-го туру місцевий ФК Львів приймав Металіст 1925. Більше перемога потрібна була господарям, які замикають турнірну таблицю. Підопічні Олега Дулуба в першому таймі виглядали краще харків'ян, проте на перерву команди пішли без забитих м'ячів. У другому таймі краще вже виглядали підопічні Валерія Кривенцова. Найнебезпечніший момент виник на 89-й хвилині, коли зі штрафного пробивав Габелок, однак Ільющенков у красивому стрибку витягнув м'яч із дев'ятки. У підсумку - 0:0, перше очко Дулуба на чолі Львова.