Десна не реалізувала пенальті й поступилася Львову в матчі першості країни

24.04.2021 21:25

Чернігівська Десна з мінімальним рахунком програла Львову у виїзному матчі чемпіонату України

Фото upl.ua

Львів у домашньому матчі 23-го туру чемпіонату України зустрічався із чернігівською Десною. Обидві команди були гранично мотивовані. Підопічні Олександра Рябоконя ведуть боротьбу за потрапляння до єврокубків, а львів'яни ще не виконали завдання щодо збереження місця в Прем'єр-лізі.

Непоганий шанс вивести господарів уперед на 31-й хвилині був у Ренана. Він увірвався до штрафного й пробив, але захисник встиг перевести м'яч на кутовий. У чернігівців близьким до взяття воріт був Максим Імереков. Після подачі з лівого флангу він пробив головою, і м'яч пройшов у кількох сантиметрах від стійки.

Однак до єдиного голу в таймі призвела груба помилка того самого Імерекова. Він обрізався неподалік від власного штрафного, львів'яни вискочили на ворота втрьох на двох і спокійно розіграли зайвого. Крапку в комбінації поставив Ренан.

Десна могла відігратися в середині другої половини гри. На 69-й хвилині Владислава Калітвінцева збили в штрафному майданчику господарів, й арбітр поставив XNUMX-метровий. Однак удар Олексія Гуцуляка парирував воротар. Відзначимо, що догравали матч львів'яни удесятьох, із поля був видалений Махмутович.

Проте 1: 0 - перемога Львова, який набрав 24 очки й вийшов на дев'яте місце в турнірній таблиці. Десна з 36 пунктами залишилася на шостій позиції.