Лунін пропустив після класного удару головою, а Ов'єдо видряпав нічию з Жирони

26.01.2020 22:21
Воротар збірної України Андрій Лунін допоміг своєму Ов'єдо відвезти очко з Жирони

фото realoviedo.es

Андрій Лунін зайняв місце у воротах Ов'єдо в гостьовому поєдинку 25-го туру чемпіонату Іспанії з каталонської Жирона. Перший небезпечний момент біля воріт українця виник вже на 4-й хвилині. Крістіан Стуані пробив з меж штрафного і м'яч чиркнув по поперечині воріт Луніна. Однак після цього гра надовго заспокоїлася і наступного разу наш співвітчизник блиснув майстерністю лише на 36-й хвилині. Адай отримав м'яч на правому фланзі атаки, увірвався в штрафну і пробив низом. Луніну вдалося перевести м'яч на кутовий. Після першої половини гри на табло залишилися горіти нулі. А ось на 54-й хвилині Лунін виявився безсилий. Після виконання стандарту з лівого флангу Стуані вистрибнув вище всіх і головою поклав м'яч точно в кут - 1: 0. Відігратися гості змогли на 66-й хвилині після удару Серхіо Техеро. У підсумку, нічия - 1: 1. З 25 очками Ов'єдо як і раніше займає 19-у сходинку в іспанській Сегунді.

В'ячеслав Шевчук: «Зоря виглядає переважніше Динамо»