Зоря завершила турецький збір нічиєю з польської Аркою

28.01.2018 17:55
Луганська Зоря в останньому матчі свого першого тренувального збору в Туреччині зіграла внічию з польської Аркою - 2: 2
Зоря

Зоря завершила збір у Туреччині. фото zarya-lugansk.com

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб скористався можливістю перевірити в спарингу максимальне число гравців і в перерві повністю поміняв склад.  1 тайм: Лунін, Гордієнко, Сухар, Сваток, Тимчик, Андрієвський, Сілас, Луньов, Харатін, Караваєв, Громов. 2 тайм: Луїс Феліпе, Опанасенко, Чечер, Прийма, Чеберко, Ондуа, Бабенко, шавлії, Кабан, Кочергін, Любенович Зоря вкрай невдало розпочала свій тренувальний матч з польською командою і до 15-й хвилині вже поступалася 0: 2. У Арки дубль зробив Міхал Жебровський, Однак, в подальшому, луганчани перехопили ініціативу і ще до перерви Максим Луньов відквитав один м'яч.  На початку другої половини гри українська команда продовжила нарощувати натиск на ворота суперника і на 60-й хвилині Желько Любенович замкнув передачу Владислава Кабаєва - 2: 2. У час, що залишився до фінального свистка, команди обмінялися небезпечними моментами, але рахунок змінити так і не змогли.  Тепер Зоря повернеться в Україну і футболісти отримають кілька вихідних днів. Після короткого відпочинку команда знову вирушить до Туреччини, де продовжить готуватися до відновлення чемпіонату