Лугано тепер в списку. Вильоти Динамо з єврокубків після зустрічі зі швейцарським клубом (відео)

17.12.2019 10:11
Скільки разів київське Динамо припиняло свою боротьбу в єврокубках після зустрічі зі швейцарським клубом?

В останньому турі групового етапу Ліги Європи біло-сині не зуміли здолати Лугано. У підсумку кияни посіли третє місце в квартеті, «пролетівши» повз весняної частини турніру. Крім того, з огляду на нульову нічию підопічних Олексія Михайличенко на виїзді, швейцарці за сумою двох дуелей виявилися сильнішими. Відео Це не перший випадок, коли представники альпійської країни переривають шлях Динамо в турнірі. Нижче ми поговоримо про ті випадки, коли швейцарці виявлялися перепоною для киян в єврокубках. Кубок УЄФА-1996/97. 1-й раунд. Динамо - Ксамакс - 0: 0, 1: 2 Вилетівши з Ліги чемпіонів, кияни потрапили в турнір рангом нижче, але затрималися ненадовго. Не зумівши забити на НСК Олімпійський, динамівці програли в Невшателі. Марек Лесняк і Патрік Ізабелла вивели Ксамакс вперед, після чого Юрій Максимов один м'яч відіграв. В результаті киянам не вдалося забити другий, а в кінцівці гості залишилися в меншості після видалення Олега Лужного. https://www.youtube.com/watch?v=UlD38XQ1K34 https://www.youtube.com/watch?v=Rk6kRHXRW7U ЛЧ-2005/06. 2-й раунд кваліфікації. Динамо - Тун - 2: 2, 0: 1 У тому сезоні динамівці перервали серію виступів в групових етапах Ліги чемпіонів, в кваліфікації поступившись скромним швейцарцям. У Києві Олег Гусєв вивів господарів вперед, потім трапився автогол Родольфо, а під кінець першого тайму Максим Шацьких знову вивів українців вперед. Втім, Сильван Егертер в середині другої половини зустрічі приніс Туну результативну нічию на виїзді. У Берні же Динамо так і не вдалося пробити голкіпера суперників, а в компенсований час перемогу опонентам приніс Тіагу Бернардіні. https://www.youtube.com/watch?v=GngtQrqnldM ЛЧ-2017/18. 3-й раунд кваліфікації. Динамо - Янг Бойз - 3: 1, 0: 2 Попередній апсет трапився два роки тому, також у відборі головного єврокубка. Будинки біло-сині впевнено перемогли: на голи Андрія Ярмоленко і Дьємерсі Мбокані в кінцівці точним ударом відповів Крістіан Фасснахт, але в доданий час Денис Гармаш збільшив перевагу українців. Однак в Швейцарії трапився камбек місцевої команди. У першому таймі в складі Янг Бойз пенальті реалізував Гійом Оаро, а на 89-й хвилині Джордан Лотомба оформив «прохідний» м'яч. https://www.youtube.com/watch?v=_D3KCmsmR3A https://www.youtube.com/watch?v=BETIlZJEVyM Володимир Сержао

Динамо стало найкращою командою туру в Лізі Європи майже за всіма ключовими показниками