Два вилучення протягом чотирьох хвилин: Атлетіко в хвацько закрученому матчі встояв проти Арсеналу

26.04.2018 22:59
Англійська Арсенал не зміг дотиснути свого іспанського суперника, незважаючи на чисельну перевагу з 10-ї хвилини матчу

фото arsenal.com

Лондонський Арсенал у першому поєдинку 1/2 Ліги Європи не зміг перемогти мадридський Атлетіко на своєму полі, навіть незважаючи на чисельну перевагу. Поєдинок в столиці Англії почався для гостей просто катастрофічно. Вже на 10-й хвилині матчу за другу жовту картку був вилучений Шім'ї Врсалько, а ще через три хвилини таке ж покарання заробив надто емоційний наставник Матрацників Дієго Сімеоне. Проте, шквал атак, що обрушився на ворота Атлетіко, в першій половині гри канонірам бажаного результату не приніс. Лише після свистка на другий тайм справа зрушила з мертвої точки. Після помилки Грізманн на 61-й хвилині Олександр Ляказетт після передачі Джека Уїлшир головою відправив м'яч у ворота суперника. Однак, через 20 мнуть Антуан реабілітувався, забивши м'яч прямо під поперечину. 1: 1 - нічия явно на користь мадридського Атлетіко.

фото om.net

В іншому матчі півфіналу Ліги Європи французький Марсель на домашній арені впорався з австрійським Зальцбургом. Господарі відкрили рахунок вже на 15-й хвилині. Флоріан Товен виявився спритнішим за всіх на підборі - 1: 0. Перша половина гри так і закінчилася. А в другому таймі спрацювала заміна наставника французької команди Руді Гарсія. Клінтон Нжіе не провела на полі і чотирьох хвилин, як зумів подвоїти перевагу господарів. У підсумку, 2: 0 - досить комфортна перемога Марселя.

Ліга Європи. 1/2 фіналу. перші матчі

26.04.2018

Марсель - РБ Зальцбург - 2: 0 (1: 0) Голи: Флоріан Товен 15, Нжіе 63 Арсенал - Атлетіко - 1: 1 (0: 0) Голи: Ляказетт 61 - Грізманн 83. Вилучення: Врсалька 10 Поєдинки у відповідь відбудуться 3 травня в Мадриді і Зальцбурзі.

Збірна України таки зіграє з Туреччиною в листопаді? З повідомлення сайту УЄФА ...